0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin SHN Mini Puppy sausā barība kucēniem

8.9969.90

Pilnvērtīga barība suņiem, radīta speciāli mazo šķirņu suņu kucēniem (pieauguša suņa svars no 1 līdz 10 kg) līdz 10 mēnešu vecumam.

Notīrīt
Daudzums
SKU: SHN MINI PUPPY Birkas: ,
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga barība suņiem – speciāli mazo šķirņu suņu kucēniem (pieauguša suņa svars no 1 līdz 10 kg) – līdz 10 mēnešu vecumam.

ROYAL CANIN® Mini Puppy barība ir izstrādāta, ņemot vērā kucēna uztura vajadzības, un ir piemērota kucēniem vecumā no 2 līdz 10 mēnešiem, kuru pieauguša suņa svars būs līdz 10 kg. Jūsu kucēna augšanas periods ir tik būtisks dzīves posms; tas ir lielu pārmaiņu un jaunu atklājumu laiks. Šajā periodā kucēna imūnsistēma attīstās pakāpeniski. Tāpēc ROYAL CANIN® Mini Puppy satur patentētu antioksidantu kompleksu – ieskaitot E vitamīnu – lai palīdzētu kucēna dabīgajai aizsargspējai augšnas periodā. Granulas forma ir maza un viegli sakošļājama, lieliski piemērota kucēna mazajai mutei, gan smarža, gan garša ir optimizēti, lai piesaistītu pat ēšanā izvēlīgus suņus; tas palīdz arī atbalstīt zobu veselību un vispārējo mutes dobuma higiēnu. ROYAL CANIN® Mini Puppy satur barības vielu kombināciju ar augstas kvalitātes olbaltumvielām (piemēram, LIP – pazīstamu ar augstu sagremojamību), kā arī prebiotikas. Tas veicina zarnu floru līdzsvaru un gremošanas sistēmas veselību, kas veicina labu izkārnījumu kvalitāti, samazinot izkārnījumu smaku un daudzumu.

Specifikācija

Iepakojuma svars

, ,

Tips suņiem

Dzīvnieka suga

Ražotājs

Svars

0, 2, 8

Zīmols

Svars Nav pieejams