0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin konservi kucēniem SHN MEDIUM PUPPY 140g

2.09e-cena

Medium Puppy konservi mērcē ir piemēroti vidējo šķirņu kucēniem līdz 12 mēnešu vecumam, kuru pieaugušo svars ir no 11-25 kg, un tas ir īpaši izstrādāts, ņemot vērā visas jūsu vidēja lieluma kucēna barības vajadzības.

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-5 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga barība suniem – vidēja izmēra šķirņu kucēniem (pieauguša suņa svars 11 līdz 25 kg) – līdz 12 mēnešu vecumam.

ROYAL CANIN® Medium Puppy mērcē ir piemērots kucēniem līdz 12 mēnešu vecumam, kuru pieaugušo svars ir no 11-25 kg, un tas ir īpaši izstrādāts, ņemot vērā visas jūsu vidēja lieluma kucēna barības vajadzības. Pateicoties ekskluzīvajam antioksidantu kompleksam – ieskaitot E vitamīnu – ROYAL CANIN® Medium Puppy mērcē palīdz atbalstīt kucēna imūnsistēmu, kamēr tā dabiskā aizsargspēja attīstās pakāpeniski. Turklāt ir iekļautas galvenās uzturvielas, lai atbalstītu kucēna gremošanas veselību, kā arī lai uzturētu labu zarnu floras līdzsvaru. Vidējas šķirnes kucēniem parasti ir īss augšanas periods. ROYAL CANIN® Medium Puppy mērcē ir palielināts enerģijas saturs, lai apmierinātu lielas enerģijas vajadzības, kādas ir vidēja lieluma kucēniem, piemēram, jūsu. Lai rūpētos par katra suņa individuālajām vēlmēm, ROYAL CANIN® Medium Puppy ir pieejams arī kā sausā barība ar kraukšķīgām un garšīgām granulām. Ja apsverat jauktu barošanu, vienkārši ievērojiet mūsu barošanas vadlīnijas, lai nodrošinātu, ka jūsu suns saņem precīzu daudzumu gan mitrās, gan sausās barības, lai iegūtu optimālu labumu.

Specifikācija

Tips suņiem

Dzīvnieka suga

Skaits iepakojumā

Iepakojuma svars

Ražotājs

Zīmols

Suņa izmērs

Svars 0.140 kg