0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin BHN Chihuahua konservi suņiem

1.29

Pilnvērtīga Royal Canin mitrā barība suņiem pastētes formā, radīta pieaugušiem čivavas šķirnes suņiem, kas sasnieguši astoņu mēnešu vecumu.

  • Kastītē izdevīgāk: pievieno grozam x12 un maksā 15.90 (1.33 EUR/gab.)
  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga mitrā barība (pastēte) suņiem – īpaši pielāgota pieaugušiem un nobriedušiem čivavas šķirnes suņiem- no 8 mēnešu vecuma

ROYAL CANIN® Chihuahua pastēte, ir piemērota čivavām vecākām par 8 mēnešiem, ir īpaši izstrādāts, ņemot vērā visas jūsu pieaugušā suņa barības vajadzības. ROYAL CANIN® Chihuahua pastēte ir paredzēta, lai palīdzētu jūsu suņa veselīgam zarnu tranzītam. Tas satur arī barības vielas, kas nepieciešama, lai saglabātu labu Čivavas ādas un apmatojuma veselību. ROYAL CANIN® Chihuahua pastēte ir izstrādāta ar pielāgotu tekstūru, lai palielinātu garšu, lai apmierinātu pat visizvēlīgākās čivavas apetīti! Pastētes mīkstā tekstūra ir ideāli piemērota arī miniatūras šķirnes – piemēram, čivavas – žokļiem, lai palīdzētu atvieglot košļāšanu un atbalstītu optimālu barības uzņemšanu un gremošanu. Lai rūpētos par katra suņa individuālajām vajadzībām, ROYAL CANIN® Chihuahua pastēte ir pieejams arī kā sausā barība ar kraukšķīgām un garšīgām granulām. Ja apsverat jauktu barošanu, vienkārši ievērojiet mūsu barošanas vadlīnijas, lai nodrošinātu, ka jūsu suns saņem precīzu daudzumu gan mitrās, gan sausās barības, lai iegūtu optimālu labumu.

Specifikācija

Tips suņiem

Dzīvnieka suga

Ražotājs

Zīmols

Skaits iepakojumā

Iepakojuma svars

Suņa izmērs

Svars 0.085 kg
20% atlaide zoo precēm Animu klientiem