0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin CCN Relax Care konservi suņiem

1.39

Pilnvērtīga barība suņiem – pieaugušiem suņiem, kas vecāki par 10 mēnešiem – suņiem mainīgā vidē. Atsevišķi notikumi var likt sunim zaudēt ierasto kārtību un kļūt stresainam; tas var būt, piemēram, brauciens ar automašīnu, jauni ģimenes locekļi vai dzīvesvietas maiņa.

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-5 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 27037K Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga barība suņiem – pieaugušiem suņiem, kas vecāki par 10 mēnešiem – suņiem mainīgā vidē. Atsevišķi notikumi var likt sunim zaudēt ierasto kārtību un kļūt stresainam; tas var būt, piemēram, brauciens ar automašīnu, jauni ģimenes locekļi vai dzīvesvietas maiņa. Stresains suns var izturēties negaidīti izolējoties, slēpjoties vai kļūstot nemierīgs. Jūsu suņa uztura pielāgošana ar augstas kvalitātes barības vielām var palīdzēt viņam atgriezties pie vecās ierastās uzvedības.

Piemērots jebkura lieluma suņiem, ROYAL CANIN® Relax Care pastēte piedāvā īpaši garšīgu, pilnvērtīgu uzturvielu recepti, kas īpaši izstrādāta jūsu suņa labsajūtai. ROYAL CANIN® Relax Care pastēte ir izveidota ar dabiski iegūtu aktīvo olbaltumvielu molekulām, kas ir ļoti sagremojama un tai ir nomierinoša iedarbība. Šī barības viela palīdz mazināt suņa reakciju uz traucējumiem. Lai nodrošinātu optimālu rezultātu, katru mēnesi mēs uzraugām precīzu šīs barības vielas sastāvu, daudzumu un kvalitāti. Turklāt šis produkts satur 100% kvalitatīvas olbaltumvielas, taukus, šķiedrvielas, vitamīnus un minerālvielas, kas jūsu sunim nepieciešami visa mūža labklājībai. Papildus šai garšīgajai pastētei mūsu Relax Care uztura programma ir pieejama arī kā kraukšķīgas granulas. Abas ir pilnvērtīgas barības un lieliski papildina viena otru. Kāpēc gan neizmēģināt pastēti kā garšīgu papildinājumu granulām?

Specifikācija

Tips suņiem

Dzīvnieka suga

Skaits iepakojumā

Iepakojuma svars

Ražotājs

Zīmols

Suņa izmērs

Svars 0.085 kg