0

Grozā nav neviena produkta.

GIGI gels ādas kopšanai 30 g

8.49

Ādas kopšanas līdzeklis dzīvniekiem. Profilaktiski kosmētisks gēls, kas mīkstina ādu, veicina ādas tvirtumu un elastīgumu, atjauno ādas struktūru, baro to šūnas. Āda kļūs izlīdzinātāka un veselīgāka.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: 6245
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Ādas kopšanas līdzeklis. Profilaktiski kosmētisks gēls, kas mīkstina ādu, veicina ādas tvirtumu un elastīgumu, atjauno ādas struktūru, baro to šūnas. Āda kļūs izlīdzinātāka un veselīgāka.

Sastāvs: hialuronskābe (Hyaluronic acid), granātābolu ekstrakts, Organiskais sērs (metilsulfonilmetāns, MSM).

Hialuronskābe (Hyaluronic acid). Viens no spēcīgākajiem un efektīvākajiem dabīgajiem ādas mitrinātājiem. Būdama šūnu matricas svarīga sastāvdaļa, tā stimulē šūnu darbību. Viena no visvērtīgākajām hialuronskābes īpašībām ir spēja piesaistīt un noturēt mitrumu. Hialuronskābe piedalās šūnu proliferācijas procesā, nodrošina skābekļa, limfocītu un citu asins šūnu un barības vielu nogādāšanu audu bojājuma un iekaisuma perēkļa vietā. Turklāt šī unikālā viela veicina jaunu kolagēna un elastānu šķiedru veidošanos, rada apstākļus to fiksētai izvietošanai, tādējādi veicinot ādas tvirtumu un elastīgumu.
Granātābolu ekstrakta bāzi veido polifenolu savienojums elagskābe, pateicoties kurai tam piemīt prenovecošanās un pretiekaisuma īpašības. Granātābolu ekstrakts veicina audu reģenerāciju, tos baro ar vitamīniem un minerālvielām, mīkstina un mitrina sausu, savītušu ādu, padarot to tvirtāku. Granātābola polifenoli aizsargā ādu pret pārmērīgu ultravioleto starojumu. Ekstrakts ir efektīvs ādas iekaisuma un kairinājuma novēršanai, veicina rētošanos un paātrina brūču dzīšanu.
Organiskais sērs (metilsulfonilmetāns, MSM) ir dabīgs, organisks sēra savienojums, kas sastopams visos dzīvajos organismos un kam piemīt ļoti augsta bioloģiskā aktivitāte. Šīs vielas labvēlīgā iedarbība uz ādu ir īpaši pamanāma, kad tās stāvoklis nebūt nav ideāls. MSM uztur skābekļa līdzsvaru ādā, padarot to elastīgāku. Aseptiskās īpašības ļauj vielai nomākt ādas izsitumus veidojošo baktēriju vairošanos un nodrošināt pretiekaisuma iedarbību. MSM veicina poru sašaurināšanos, kas mazina aknes un melno punktiņu rašanās iespējamību. Lietojot ārīgi uz skartajām vietām, MSM izžāvē sīkās pumpas un nodrošina vieglu pretsāpju efektu. MSM var izmantot ādas virsējā raga slāņa noņemšanai. Turklāt sērs paaugstina vispārējo imunitāti.
Uzglabāt aizvērtā oriģinālā iepakojumā temperatūrā no 0 C līdz 25 C, sausā, tumšā, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Iepakojums: tūbiņa 30g. Ražotājs: A/S Rīgas farmaceitiskā fabrika (Ozolu iela 10, Rīga, Latvija, LV-1005) pēc SIA FarmaPET pasūtījuma.

Specifikācija

Zīmols

Ražotājs

Iepakojuma svars

Dzīvnieka suga

Svars

0.03

Svars 0.03 kg
SUPER cena Josera un Virbac