0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin FHN Kitten sausā barība kaķēniem

8.49123.90

Sabalansēta un pilnvērtīga kaķu barība – īpaši 2. augšanas periodā kaķēniem (līdz 12 mēnešu vecumam). Augšana ir būtisks posms jūsu kaķēna dzīvē – tas ir lielu pārmaiņu, nozīmīgu atklājumu un jaunu satikšanās laiks. Šajā periodā ir svarīgi pārliecināties, ka kaķēns saņem pareizo barības vielu veidu, lai atbalstītu veselīgu augšanu un attīstību.

Notīrīt
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Sabalansēta un pilnvērtīga kaķu barība – īpaši 2. augšanas periodā kaķēniem (līdz 12 mēnešu vecumam)

Augšana ir būtisks posms jūsu kaķēna dzīvē – tas ir lielu pārmaiņu, nozīmīgu atklājumu un jaunu satikšanās laiks. Šajā periodā ir svarīgi pārliecināties, ka kaķēns saņem pareizo barības vielu veidu, lai atbalstītu veselīgu augšanu un attīstību. Otrais vecuma augšanas posms ir jūsu kaķēna galvenais periods, jo tā imūnsistēma joprojām attīstās pakāpeniski. Royal Canin® Kitten barība šajā periodā palīdz atbalstīt kaķēna dabisko aizsardzību, īpaši pateicoties patentētam antioksidantu kompleksam, ieskaitot ļoti labvēlīgo E vitamīnu. Royal Canin® Kitten ir piemērots kaķēniem līdz 12 mēnešu vecumam un ar uzlabotu gremošanas funkciju toleranci, pateicoties LIP iekļaušanai – olbaltumviela, kas izvēlēta 90% sagremojamības dēļ. Lai apmierinātu katra kaķa individuālās vēlmes, Royal Canin® Kitten ir pieejams arī kā mitrā barība garšīgā mērcē vai sulīgā želejā. Ja apsverat jauktu barošanu, vienkārši ievērojiet mūsu barošanas vadlīnijas, lai nodrošinātu, ka kaķis saņem precīzu daudzumu gan mitrās, gan sausās barības, lai iegūtu optimālu labumu.

  • Imūnsistēmas stiprināšanai
  • Augšana ir būtisks kaķēna dzīves posms: tas ir lielu pārmaiņu, atklājumu un jaunu tikšanos laiks. Šajā galvenajā periodā kaķēna imūnsistēma attīstās pakāpeniski. Atbalsts kaķēna dabiskajām aizsargspējām otrajā vecuma dzīves posmā, jo īpaši pateicoties patentētam * antioksidantu kompleksam, ieskaitot E vitamīnu. * Francija, patents Nr. EP1146870.
  • Gremošanas sistēmas veselībai uzlabota gremošanas tolerance, pateicoties viegli sagremojamiem proteīniem (L.I.P. *) un prebiotikām (ieskaitot FOS). * Olbaltumvielas, kas izvēlētas pēc ļoti augstas sagremojamības.
  • Veselīga augšana
  • Pielāgots olbaltumvielu, vitamīnu, minerālvielu, D vitamīna un kalcija saturs. Barības lielā enerģētiskā vērtība atbilst dzīvnieka vajadzībām intensīvas augšanas periodā.
  • Atlasītas olbaltumvielas ar sagremojamību virs 90% (Royal Canin).

Specifikācija

Iepakojuma svars

, ,

Tips kaķiem

Zīmols

Dzīvnieka suga

Ražotājs

Svars

0, 10, 2, 4

Svars Nav pieejams
SUPER cena Josera un Virbac