0

Grozā nav neviena produkta.

Josera – barība kaķiem “Catelux” ar pīli un kartupeļiem

From 3.2967.42

Josera SP pilnvērtīgā kaķu barība. Josera Catelux ar gardu pīles gaļu un kartupeļiem satur īpaši daudz diētisko šķiedru, tāpēc tā ir teicami piemērota barība garspalvainiem kaķiem, kuriem bieži gremošanas traktā veidojas spalvu kamoli. Ar gardu pīles gaļu un kartupeļiem. Barības sastāvā esošās diētiskās šķiedras jūtami novērš spalvu kamolu veidošanos, jo tās virzās pa gremošanas traktu kopā ar norīto apmatojumu, kas ir īpaši būtiski garspalvainiem kaķiem. Vērtīgas taukskābes, vitamīni un mikroelementi nodrošina veselīgu ādu un spīdīgu apmatojumu.

 

Notīrīt
Daudzums
SKU: SPCatelux Birkas: ,
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Josera Catelux ar gardu pīles gaļu un kartupeļiem satur īpaši daudz diētisko šķiedru, tāpēc tā ir teicami piemērota barība garspalvainiem kaķiem, kuriem bieži gremošanas traktā veidojas spalvu kamoli.

Ar gardu pīles gaļu un kartupeļiem;
Barības sastāvā esošās diētiskās šķiedras jūtami novērš spalvu kamolu veidošanos, jo tās virzās pa gremošanas traktu kopā ar norīto apmatojumu, kas ir īpaši būtiski garspalvainiem kaķiem;
Vērtīgas taukskābes, vitamīni un mikroelementi nodrošina veselīgu ādu un spīdīgu apmatojumu;
Urīna pH kontrole (6,0-6,5) palīdz samazināt urīnakmeņu veidošanās risku;
Analītiskie komponenti: kopproteīns 32.0%, kopeļļas un tauki 20.0%, kopšķiedra 5.3%, koppelni 6.8%, kalcijs 1.30%, fosfors 0.95%, magnijs 0,60%.

Kompleksā barība pieaugušiem kaķiem: kaltēts mājputnu gaļas proteīns (mājputnu 20,0 %, pīles 6,0 %); pilngraudu kukurūza; dradži; mājputnu tauki; kaltēti kartupeļi; biešu graizījumi; lignocelulozes; hidrolizēts dzīvnieku izcelsmes proteīns; minerali; kaltētas putnu aknas; ceļmallapas sēnalas.
Pastiprināti novērš spalvu kamolu veidošanos: īpašas diētiskās šķiedras pastiprināti veicina norītā apmatojuma virzīšanos caur gremošanas traktu. Tas palīdz jūtami samazināt apmatojuma kamolu veidošanos. Ādai un apmatojumam: spīdīgs, zīdains apmatojums un veselīga āda ir labi aprūpēta kaķa pazīmes. To palīdz sasniegt barībā pievienotās tauk-skābes, vitamīni un viegli uzņemamie mikroelementi (varš, cinks) organisko savienojumu veidā. Urīna kontrolei: īpašais barības sastāvs nodrošina teicami sabalansētu kalcija un fosfora daudzumu,kā arī samazinātu magnija audzumu. Tas veicina optimālu pH līmeni (6,0-6,5) nierēs un samazina nierakmeņu veidošanās risku.

Specifikācija

Iepakojuma svars

, , , ,

Dzīvnieka suga

Tips kaķiem

Pamatgarša

Ražotājs

Ražotājvalsts

Zīmols

Svars Nav pieejams