0

Grozā nav neviena produkta.

Kitty Joy – kraukšķīgi kaķu cepumi ar bonito tunča garšas pildījumu 20g

0.47

Kraukšķīgi kaķu cepumi ar tunča garšas pildījumu varētu labi garšot kaķiem, kuri priekšroku dod sausajai barībai, kā arī būt aizraujošs piedāvājums garlaikotiem kaķiem.

Kaķu cepumi kavēs zobu aplikuma un zobakmens veidošanos, atsvaidzinās kaķa elpu un stiprinās viņa žokli. Gardo cepumu ārpuse ir kraukšķīga, bet pildījums mīksts un bagāts ar taukskābēm Omega 3 un Omega 6, minerālvielām, vitamīniem un olbaltumvielām.

Par labu uzvedību tos var ērti pasniegt kaķim kā atlīdzību, tā motivējot viņu treniņā un veidojot pozitīvu attieksmi ikdienas mājas dzīvē.

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Kraukšķīgi kaķu cepumi ar tunča garšas pildījumu varētu labi garšot kaķiem, kuri priekšroku dod sausajai barībai, kā arī būt aizraujošs piedāvājums garlaikotiem kaķiem. Kaķu cepumi kavēs zobu aplikuma un zobakmens veidošanos, atsvaidzinās kaķa elpu un stiprinās viņa žokli. Gardo cepumu ārpuse ir kraukšķīga, bet pildījums mīksts un bagāts ar taukskābēm Omega 3 un Omega 6, minerālvielām, vitamīniem un olbaltumvielām. Par labu uzvedību tos var ērti pasniegt kaķim kā atlīdzību, tā motivējot viņu treniņā un veidojot pozitīvu attieksmi ikdienas mājas dzīvē.
Sastāvs: rīsu milti, kukurūzas milti, zemesriekstu proteīna pulveris, tunča pulveris, vistas pulveris, zivju un garneļu pulveris, olu dzeltenuma pulveris, sviests, zivju eļļa, nātrija hlorīds, vara sulfāts, cinka sulfāts, piedevas: fosfolipīdi 100mg, kalcija laktāts 200mg, taurīns 6mg, A vitamīns 60IU, D3 vitamīns 70IU, E vitamīns 5mg, sarkanie rauga rīsi 1,6mg. Analītiskās sastāvdaļas: kopproteīns: min 20%, koptauki: min 17%, koppelni: maks. 8%, kopšķiedra: maks. 4%, mitrums: maks. 8%.
Lietošanas instrukcija: pieaugušiem kaķiem lietojiet līdz 50 gabaliņiem dienā. Kaķēniem – līdz 20 gabaliņiem dienā. Lūdzu, attiecīgi samaziniet pamatbarības daudzumu. Dienas barības daudzums ir atkarīgs no dzīvnieka vecuma, ķermeņa masas un jūsu kaķa aktivitātes līmeņa. Dzīvniekam vienmēr jābūt pieejamam svaigam dzeramajam ūdenim.
Papildinoša mājdzīvnieku barība pieaugušiem kaķiem un kaķēniem, kas vecāki par 8 nedēļām.

Specifikācija

Zīmols

Dzīvnieka suga

SUPER cena Josera un Virbac