0

Grozā nav neviena produkta.

Kitty Joy – kārums kaķiem ar laša garšu 60g

1.39

Kaķu kārums ar laša un vistas garšu ir augstas kvalitātes produkts, kurā augstvērtīgā zivs – lasis un B grupas vitamīniem, selēnu, cinku bagātā vista kaķim palīdz augt spēcīgam, veselam un uzlabo tā labsajūtu.

Gardumi ar augstu mitruma saturu kaķim palīdz palielināt uzņemtā šķidruma daudzumu, kas ir svarīgi, lai uzturētu pareizu nieru darbību un novērstu dehidratāciju.

Šķidros gardumos var būt mazāk kaloriju, nekā sausos gardumos, tāpēc tas ir lielisks risinājums kaķiem, kuriem nepieciešams zaudēt vai uzturēt veselīgu svaru.

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Kaķu kārums ar laša un vistas garšu ir augstas kvalitātes produkts, kurā augstvērtīgā zivs – lasis un B grupas vitamīniem, selēnu, cinku bagātā vista kaķim palīdz augt spēcīgam, veselam un uzlabo tā labsajūtu. Gardumi ar augstu mitruma saturu kaķim palīdz palielināt uzņemtā šķidruma daudzumu, kas ir svarīgi, lai uzturētu pareizu nieru darbību un novērstu dehidratāciju. Šķidros gardumos var būt mazāk kaloriju, nekā sausos gardumos, tāpēc tas ir lielisks risinājums kaķiem, kuriem nepieciešams zaudēt vai uzturēt veselīgu svaru.
Sastāvs: vista 38%, lasis 38%, saulespuķu eļļa 2%, kartupeļu ciete 1%, nātrija hlorīds 0,05%, ūdens, piedevas: taurīns 30mg, guāra sveķi 30mg, kālija sorbāts 30mg. Analītiskās sastāvdaļas: kopproteīns: min 9,2%, koptauki: min 1,5%, koppelni: maks. 2,5%, kopšķiedra: maks. 2%, mitrums: maks. 83%.
Ieteikumi barošanai: katru dienu nodrošiniet savam kaķim pietiekamu daudzumu tīra un svaiga ūdens. Šis produkts ir paredzēts tikai neregulārai lietošanai vai kā barības papildinājums.
Paredzēts kā kārums kaķiem, kas vecāki par 6 nedēļām.

Specifikācija

Zīmols

Dzīvnieka suga

SUPER cena Josera un Virbac