0

Grozā nav neviena produkta.

Josera JosiCat Snack Chicken 60 g

0.79

Papildus barība ar vistas gaļu augošiem kaķiem. Tās sastāvā ir gaļas un dzīvnieku atvasinājumi; labība; eļļas un tauki; augu izcelsmes atvasinājumi; minerāli. Viegli sagremojama: augstā kvalitāte un atlasītu izejvielu maigā apstrāde garantē vieglu sagremojamību un piedāvā teicami vieglu uzturu pat kaķiem ar jutīgu gremošanas sistēmu.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: 10511 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Ak, kas gan tā atkal ir par rūkoņu? Tu nezini, vai kaķim rūc vēders jeb arī, iespējams, viņš vēlas Tev ko pateikt? Ar JosiCat Snacks Chicken ar vistas gaļu un rīsiem tu beidzot to uzzināsi: šie gardumi ar trīs dažādu formu barības gabaliņiem patiesībā veicina gremošanu. Un tiem ir arī lieliska garša! Diētiskās šķiedrvielas arī novērš spalvas kamolu veidošanos.

Ar vistas gaļu un rīsiem vieglai sagremošanai
Garšaugi un augļi lielākai dažādībai
Urīna pH kontrole
Diētiskās šķiedrvielas, lai novērstu spalvas kamolu veidošanos
Trīs dažādu formu barības gabaliņi jautrākai ēšanai
Bez satraukuma: bez pievienota cukura, krāsvielām, aromātvielām vai konservantiem

Analītiskie komponenti: kopproteīns 32.0 %, kopeļļas un tauki, 18.0 % kopšķiedra, 2.0 % koppelni, 6.0 % kalcijs, 1.25 % fosfors, 1.00 %.
Uzglabāt sausā, tumšā, vēsā vietā, iepakojumu vienmēr turēt noslēgtu. Ražošanas sēriju un minimālo glabāšanas termiņu skatīt uz iepakojuma. Fasējums 60 g. Ražotājs: Josera petfood GmbH&Co (Vācija), aDE-BY-1-00266. Izplata: Bertas Nams SIA, Ventspils iela 50, Rīga, LV-1002.

Specifikācija

Dzīvnieka suga

Tips kaķiem

, , ,

Ražotājvalsts

Iepakojuma svars

Ražotājs

Zīmols

Pamatgarša

Svars 0.06 kg
SUPER cena Josera un Virbac