0

Grozā nav neviena produkta.

Flamingo – kaklasiksna kaķiem LED Nera rozā 35 cm

9.99

LED apgaismota caurule. Redzama līdz pat 500 m. Uzlādējams USB kabelis (piemēram, datorā). Nav nepieciešamas baterijas. Mirgojoša gaisma vai pastāvīgais režīms. Kakla platumam 20-35 cm. Var nogriezt līdz atbilstošam izmēram. Ūdensizturīgs. Iekļauta anotācija. Atveras uzreiz, ja pastāv aizrīšanās vai nosmakšanas risks. Piezīme: Visio Light nav kaklasiksna.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-5 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Par produktu.
Visio Light ir paredzēta Jūsu suņa drošībai diennakts tumšajā laikā, un ir pielāgojama atbilstoši suņa kakla apkārtmēram (min. garums 20 cm, maks. garums 35 cm).

Piezīme: Visio Light nav pilnvērtīga kakla siksna dzīvnieka fiksēšanai. Siksna ir redzama pat no 500 metru attāluma atkarībā no akumulatora uzlādes līmeņa, un vietējiem apstākļiem. Ierīce ir mitrumzturīga, (ja aizvērta mikro USB atvere) un ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem. Bateriju nomaiņa nav nepieciešama.

Drošība. Rūpīgi izlasiet turpmāk sniegtos lietošanas norādījumus, un saglabājiet šo informāciju. Ja nododat produktu citai personai, Jums ir jānodod arī lietošanas instrukcija. Visio Light lietošanas uzsākšana. Uzmanīgi izņemiet Visio Light no iepakojuma. Pievienojiet komplektā iekļauto mikro USB kabeli un pievienojiet to USB pieslēgvietai, piemēram, datorā. Iedegsies sarkanā gaismas diode pie iesl. slēdža, un tā nodzisīs, kad akumulators būs pilnībā uzlādēts. Uzlādes laiks ir no 90 minūtēm līdz 2 stundām. Pielāgojiet Visio Light garumu Jūsu mājdzīvniekam. Šajā nolūkā izmēriet dzīvnieka kakla apkārtmēru ar mērlenti. Lai siksna nebūtu par ciešu, pārliecinieties, ka varat viegli ievietot divus pirkstus starp kaklu un mērlenti. Tad Visio Light garums būs izvēlēts pareizi. Atvienojiet to siksnas galu, kurš ir marķēts ar uzlīmi, nomēriet atbilstošo siksnas garumu uz siksnas un ar asām šķērēm aiz gaismas diodes nogrieziet lieko siksnas posmu tajā siksnas galā, kurš ir marķēts ar uzlīmi. Pievienojiet atpakaļ jauno siksnas galu. Tagad Visio Light ir gatava izmantošanai. Kakla siksnai var iestatīt 3 gaismas režīmus: ātri mirgojoša gaisma, lēni mirgojoša gaisma, nepārtraukta gaisma. Ņemiet vērā, ka nepārtrauktas gaismas režīmā siksna var darboties aptuveni 90 minūtes, savukārt mirgošanas režīmā – aptuveni 2 stundas, pēc tam Visio Light būs atkal jāuzlādē. Visio Light apkope. Noslaukiet siksnu ar mīkstu, sausu lupatiņu. Bērnu un citu cilvēku drošība. Šī ierīce nav paredzēta lietošanai noteiktām personām, tostarp bērniem, kuriem ir nepietiekamas fiziskās vai garīgās spējas, vai kuriem trūkst pieredzes un/vai zināšanu, lai izmantotu ierīci, ja vien blakus nav personas, kura uzrauga bērnu un uzņemas atbildību par viņa drošību, vai arī šī persona ir sniegusi bērnam norādījumus par ierīces lietošanu. Neļaujiet bērniem spēlēties ar ierīci. Savainojumu vai materiālā kaitējuma risks.

Sargiet ierīci no augstas temperatūras. Maksimālā pieļaujamā apkārtējās vides temperatūra ir no -10 līdz +40 °C. Sargājiet ierīci no fiziskiem bojājumiem, piemēram, triecieniem un krišanas. Neizmantojiet skrāpējošus vai abrazīvus tīrīšanas materiālus, kas var sabojāt ierīces virsmu. Pirms lietošanas pārbaudiet ierīces stāvokli. Nekad neizmantojiet bojātu ierīci. Ierīce ir paredzēta darbināšanai ar akumulatoru (atkārtoti uzlādējama baterija). Neizmantojiet ierīci ar citu barošanas avotu, izņemot ieteikto, pastāv īsslēguma vai elektriskās traumas risks. Ja radušies bojājumi, pirms ierīces atkārtotas izmantošanas pārbaudiet to pilnvarotā servisa centrā. Tehniskā informācija. Akumulators: L.R1015–3.7V-70mAH. Utilizēšana. Vienmēr atbrīvojieties no produkta videi drošā veidā (kā elektropreces). Garantija. Flamingo Pet Products nodrošina 24 mēnešu garantiju attiecībā uz nevainojamu preces darbību no preces pārdošanas brīža galalietotājam saskaņā ar vietējiem tiesību aktiem. Garantija attiecas tikai uz materiāla vai ražošanas defektiem. Iesniedzot pretenziju izplatītājam saskaņā ar garantiju, ir jāpievieno pārdošanas dokumenta oriģināls, kurā ir norādīts pārdošanas datums.

Specifikācija

Zīmols

Dzīvnieka suga