0

Grozā nav neviena produkta.

Josera JosiCat Snack Duck 60 g

0.79

Minka, minka, pieglaud savu spalvu! Vai Tava kaķa kažoks ir garspalvains? Pamēģini pacienāt to ar JosiCat Snacks, ar gardu pīles gaļu. Pateicoties putnu aknām un dradžiem, šiem gardumiem ir ne vien lieliska garša, bet tie ir arī īpaši piemēroti garspalvainu kaķu vajadzībām, jo novērš spalvu kamolu veidošanos.

 

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: 10510 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Minka, minka, pieglaud savu spalvu! Vai Tava kaķa kažoks ir garspalvains? Pamēģini pacienāt to ar JosiCat Snacksar gardu pīles gaļu. Pateicoties putnu aknām un dradžiem, šiem gardumiem ir ne vien lieliska garša, bet tie ir arī īpaši piemēroti garspalvainu kaķu vajadzībām, jo novērš spalvu kamolu veidošanos.

Ar gardu pīles gaļu;
Urīna pH kontrole;
Sevišķi gardas putnu aknas un dradži;
Ļoti labi piemērota garspalvainiem kaķiem, pateicoties izteiktai iedarbībai pret kamolu veidošanos;
Trīs dažādu formu barības gabaliņi jautrākai ēšanai;
Bez satraukuma: bez pievienota cukura, krāsvielām, aromātvielām vai konservantiem.

Īpaši garšīgs kārums, jo satur pīles gaļu, putnu aknas un dradžus. Īpaši sabalansēts minerālvielu līmenis nodrošina optimālu pH līmeni kaķu urīnā un novērš nierakmeņu veidošanos. Satur īpaši daudz diētiskas šķiedras, kas pastiprināti veicina spalvu kamolu izvadīšanu caur gremošanas traktu un samazina to veidošanos, tāpēc īpaši piemērota garspalvainiem kaķiem. Trīs dažādu formu kroketes lielākam košļāšanas priekam. Nesatur cukuru, soju, piena produktus, konservantus, mākslīgās krāsvielas un aromatizētājus. Kāruma apjomu iekļaut kopējā dienas barības devā.

Sastāvs: dzīvnieku gaļa un blakusprodukti (t.sk. dehidrēts pīles proteīns 6%), augu izcelsmes blakusprodukti, graudu produkti, eļļas un tauki, minerālvielas.
Analītiskie komponenti: Kopproteīns 33%, kopeļļas un tauki 20.5%, kopšķiedra 5%, koppelni 6.5%, kalcijs 1.4%, fosfors 1%, magnijs 0.09%.
Enerģētiskā uzturvērtība: 3965 kcal/kg.
Tehnoloģiskās piedevas: antioksidants- dabīgas izcelsmes E vitamīns.

Uzglabāt sausā, tumšā, vēsā vietā, iepakojumu vienmēr turēt noslēgtu. Ražošanas sēriju un minimālo glabāšanas termiņu skatīt uz iepakojuma. Fasējums 60 g. Ražotājs: Josera petfood GmbH&Co (Vācija), aDE-BY-1-00266. Izplata: Bertas Nams SIA; Ventspils iela 50, Rīga, LV-1002; tālr. 80000060, reģ. Nr. LV 019020

Specifikācija

Dzīvnieka suga

Tips kaķiem

, , ,

Ražotājvalsts

Iepakojuma svars

Ražotājs

Zīmols

Pamatgarša

Svars 0.06 kg

Spalvu kamolu novēršana

Diētiskās šķiedras veicina visu norīto spalvu virzību caur gremošanas traktu un tādejādi var samazināt spalvu kamolu veidošanos.

SUPER cena Josera un Virbac