0

Grozā nav neviena produkta.

Dezinfekcijas paklajs 180x90x3cm

159.90

Dezinfekcijas paklājs ar 30L uzsūcošās daļas tilpumu. Paredzēts darbinieku un apmeklētāju apavu dezinfekcijai dzīvnieku novietnēs, kā arī pārtikas un dzīvnieku izcelsmes produktu aprites uzņēmumos, kā arī  citos ar biodrošības pasākumiem saistītos gadījumos. Nav piemērots lietošanai transportlīdzekļu dezinfekcijas barjerās.

Noliktavā 10 prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 1044 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Dezinfekcijas paklājs ar 30L uzsūcošās daļas tilpumu. Paredzēts darbinieku un apmeklētāju apavu dezinfekcijai dzīvnieku novietnēs, kā arī pārtikas un dzīvnieku izcelsmes produktu aprites uzņēmumos, kā arī  citos ar biodrošības pasākumiem saistītos gadījumos. Nav piemērots lietošanai transportlīdzekļu dezinfekcijas barjerās. Tehniskais apraksts:

Izmērs 180 x 90 x 3 cm;
Materiāls: ķīmiski izturīgs;
Paklāja augšējā kārta izgatavota no šķīdumu caurlaidīga materiāla;
Sāni un apakšdaļa izgatavota no šķīduma necaurlaidīga materiāla, kas novērš dezinfekcijas šķīduma zudumus;
Šķīdumu uzsūcošās daļas tilpums aptuveni 30 L;
Svars 6 kg;
Izcelsme: Ķīna.

Lietošana: dezinfekcijas paklāju novieto paredzētajā vietā ar šķīdumu caurlaidīgo pusi uz augšu, paklāja uzsūcošo daļu bagātīgi samitrina ar piemērota dezinfekcijas līdzekļa darba šķīdumu, turpmāk šķīdumu paklājā regulāri papildina atkarībā no nepieciešamības vai izmantotā dezinfekcijas šķīduma lietošanas instrukcijas prasībām. Dezinfekcijas paklāju regulāri tīra un mazgā pēc nepieciešamības, kad novēro vizuālu piesārņošanos:  paklāju novieto uz horizontālas virsmas, šķīduma caurlaidīgo  virsmu tīra mehāniski, skalo ar ūdeni ar spiedienu, ja nepieciešams – mazgā ar  piemērotu mazgāšanas līdzekļa darba šķīdumu, atkārtoti skalo ar ūdeni ar spiedienu. Paklāju uzmanīgi apvērš otrādi, ļauj  notecēt liekajam šķidrumam, ja iespējams – žāvē apvērstu otrādi uz horizontāli novietotas režģotas virsmas.
Uzmanību – samitrinātu paklāju mazgājot un žāvējot nenovietot vertikāli vai pakarināt, pārlocītu uz pusēm – tas var bojāt paklāja uzsūcošo daļu.
Izplata: Bertas Nams SIA, Rīga.

Specifikācija

Zīmols

SUPER cena Josera un Virbac