0

Grozā nav neviena produkta.

Neostomosan šķīdums ārīgai lietošanai

1.39130.90

Šķīdums ārīgai lietošanai zirgiem, suņiem, kaķiem, kā arī aitu, cūku, trušu un liellopu novietnēs. Sporta zirgi: kašķa novēršanai un ārstēšanai, kā arī mušu, utu un ērču invāzijai. Suņi un kaķi: blusu, ērču un utu invāzijas novēršanai un ārstēšanai; demodekozes, sarkoptozes un otodektozes ārstēšanai. Liellopi, aitas, cūkas un truši: izsmidzināšanai dzīvnieku novietnēs.

Notīrīt
Daudzums
SKU: Neostomosan
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Šķīdums ārīgai lietošanai zirgiem, suņiem, kaķiem, kā arī aitu, cūku, trušu un liellopu novietnēs. 100ml šķīduma satur:

  • Aktīvās vielas: Transmikss 5g, Tetrametrīns 0,50g, papildvielas līdz 100,00 ml

Indikācijas. Sporta zirgi: kašķa novēršanai un ārstēšanai, kā arī mušu, utu un ērču invāzijai. Suņi un kaķi: blusu, ērču un utu invāzijas novēršanai un ārstēšanai; demodekozes, sarkoptozes un otodektozes ārstēšanai. Liellopi, aitas, cūkas un truši: izsmidzināšanai dzīvnieku novietnēs.

  • Kontrindikācijas: nelietot produktīvajiem dzīvniekiem.

Apsmidzināšanai vai vannošanai. Tikai ārīgai lietošanai.

Zirgiem: Mušu un citu ektoparazītu iznīcināšanai: Apstrādāt dzīvnieka ķermeņa virsmu, atšķaidot koncentrātu attiecībā (1L uz 400 L ūdens). Atkārtota apstrāde ieteicama ar 3 dienu intervālu.

Suņi un kaķi: Mazgāšanai, aplaistīšanai vai apsmidzināšanai sagatavo šķīdumu 1: 200. Blusu vai utu invāzijas gadījumā apstrādā visu dzīvnieka ķermeņa virsmu, kā arī dzīvnieka guļas vietu. Ērces aiziet bojā pāris stundu laikā. Vienreizēja dzīvnieka apstrāde nodrošina aizsardzību pret atkārtotu invadēšanos uz 2-3 dienām. Sarkoptozes un demodekozes gadījumā dzīvnieka apstrādes atkārto ar 10 dienu intervālu, līdz divos sekojošos ādas nokasījumos ērces neatrod. Ērču izraisīta ārējā auss iekaisuma (otitis externa) gadījumā darba šėīdumu ievada abās ausīs, cenšoties samitrināt ārējās auss kanālu.

Ārstēšanu atkārto pēc 7 dienām. Novietņu apsmidzināšana: Liellopu, aitu, cūku, trušu novietnēs: Izsmidzināt apkārtējā vidē ar koncentrāciju 1:400, izšķīdinot Neostomosan concentrate ( 1 L uz 400 L ūdens), atkārtot ar intervālu 2-3 nedēļas. Norādītās ārstēšanas rezultātā samazinās mušu daudzums uz 2-3 nedēļām.

Specifikācija

Iepakojuma skaits

,

Dzīvnieka suga

, , , , , ,

Pielietojums

, , , ,

Svars Nav pieejams