0

Grozā nav neviena produkta.

Fypryst Spray 2.5 mg/ml 100 ml*

12.90

Uz ādas izsmidzināms aerosols, šķīdums kaķiem un suņiem. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-5 darba dienu laikā
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Uz ādas izsmidzināms aerosols, šķīdums kaķiem un suņiem. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Ar 100 ml iepakojumu aptuveni 8 reizes var apstrādāt vidēja izmēra kaķi ar īsu apmatojumu (4 kg).

Tā kā nav veikti pētījumi par drošumu, minimālais intervāls starp ārstēšanas reizēm ir 4 nedēļas. Optimālam efektam divas dienas pirms vai pēc ārstēšanas nav ieteicams mazgāt dzīvniekus vannā vai ar šampūnu. Mazgāšana vannā vai ar šampūnu līdz četras reizes divu mēnešu laikā būtiski neietekmē zāļu efektivitāti. Ja mazgāšanu ar šampūnu veic biežāk, ieteicama apstrāde ar zālēm reizi mēnesī.
Blusu un ērču invāzijas ārstēšanai un kontrolei kaķiem un suņiem, un kā daļa no blusu alerģiskā dermatīta (BAD) ārstēšanas stratēģijas kaķiem un suņiem. Zāles ir aktīvas pret Ixodes spp. ieskaitot Ixodes ricinus, kas ir nozīmīgs Laimas slimības pārnēsātājs. Zāles kontrolē Trichodectes canis utu invāziju suņiem un Felicola subrostratus utu invāziju kaķiem. Insekticīdā darbība pret pieaugušu blusu jaunu invāziju saglabājas līdz 3 mēnešiem suņiem un līdz 2 mēnešiem kaķiem, kas atkarīgs no vides apstākļiem. Zālēm piemīt noturīga akaricīda iedarbība līdz 1 mēnesim pret ērcēm suņiem un kaķiem, kas atkarīgs no vides iedarbības pakāpes.
Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas slimības, drudzis) vai dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Nelietot trušiem, jo iespējamas nevēlamas reakcijas un var iestāties nāve. Nelietot gadījumos, ja konstatēta jutība pret aktīvo vielu vai pret kādu no palīgvielām.
Mehāniskā pumpja aerosols ārīgai lietošanai; 0,5 ml (100 ml pudele) vai 1,5 ml (250 ml pudele) vai 3 ml (500 ml pudele) vienā izsmidzināšanas reizē. Lietošanas veids: apsmidzināt visu dzīvnieka ķermeni aptuveni no 10-20 cm attāluma. Izsmidziniet pretēji matu augšanas virzienam un pārliecinieties, vai viss apmatojums ir samitrināts. Apmatojumu sabužina, it īpaši dzīvniekiem ar garu apmatojumu, tā lai zāles nokļūtu līdz ādai. Dzīvnieka galvu un apvidu ap acīm, kā arī jaunus un nervozus dzīvniekus apstrādā, uzsmidzinot cimdotai rokai un ar to uzmanīgi ierīvējot apmatojumu. Atļaut nožūt dabīgi. Nesusināt ar dvieli. Devas: lai samitrinātu apmatojumu līdz ādai, lietojiet 3–6 ml uz kg ķermeņa svara (7,5–15 mg aktīvās vielas uz kg ķermeņa svara), atkarībā no apmatojuma garuma tas ir 6–12 izsmidzināšanas reizēm uz kg ķermeņa svara, lietojot 100 ml iepakojumu, ar 2–4 izsmidzināšanas reizēm, lietojot 250 ml iepakojumu, vai 1–2 izsmidzināšanas reizēm, lietojot 500 ml iepakojumu. Īpašības: Zāles satur pārklājošu vielu. Tādēļ izsmidzinot veidojas kārtiņa un apmatojums kļūst spīdīgs. Drīkst lietot suņiem un kaķiem no 2 dienu vecuma.

Specifikācija

Dzīvnieka suga

,

Pielietojums

, ,

Lietošanas veids

Tips kaķiem

, , ,

Tips suņiem

, , ,

Suņa izmērs

Ražotājs

Zīmols

Tilpums

100ml

Svars 0.1 kg

Lietošanas instrukcija

NOLIKTAVAS IZPARDOSANA LIDZ -35%