0

Grozā nav neviena produkta.

Fypryst 50 mg kakiem 0.5 ml N1*

2.99

Bezrecepšu veterinārās zāles. Indikācijas: blusu (Ctenocephalides felis) un ērču (Rhipicephalus sugas, Dermacentor sugas, Ixodes sugas) invāzijas ārstēšana un profilakse kaķiem. Alerģijas pret blusu kodumiem ārstēšana un kontrole kaķiem (blusu kodumu alerģijas). Utu (Felicola subrostratus) invāzijas profilakse un ārstēšana kaķiem.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-5 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Bezrecepšu veterinārās zāles. Iepakojumā viena pipete (N1). Fypryst 50 mg šķīdums pilināšanai uz ādas kaķiem. Viena pipete (0,5 ml) satur:
Aktīvā viela: Fipronils 50mg;
Palīgvielas: Butilhidroksianizols (E320) 0,10mg Butilhidroksitoluols (E321) 0,05mg.
Indikācijas: blusu (Ctenocephalides felis) un ērču (Rhipicephalus sugas, Dermacentor sugas, Ixodes sugas) invāzijas ārstēšana un profilakse kaķiem. Alerģijas pret blusu kodumiem ārstēšana un kontrole kaķiem (blusu kodumu alerģijas). Utu (Felicola subrostratus) invāzijas profilakse un ārstēšana kaķiem.
Kontrindikācijas. Tā kā nav veikti šo veterināro zāļu drošības pētījumi, nelietot kaķēniem līdz 8 nedēļu vecumam un/vai kaķēniem ar ķermeņa svaru līdz 1 kg. Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas saslimšanas, drudzis) vai dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Nelietot trušiem, jo iespējamas blakusparādības un pat nāves iestāšanās.
Iespējamās blakusparādības. Laizīšanās gadījumā var novērot īslaicīgu hipersalivāciju (pārmērīgu siekalu izdalīšanos) galvenokārt sastāvdaļu īpašību dēļ. Starp ļoti retām iespējamām blakusparādībām pēc lietošanas ziņots par pārejošām ādas reakcijām aplikācijas vietā (zvīņošanās, vietēja alopēcija, nieze, eritēma) un vispārēju niezi vai alopēciju. Atsevišķos gadījumos pēc lietošanas novērota pastiprināta hipersalivācija, atgriezeniski neiroloģiski simptomi (paaugstināts jutīgums, depresija, nervu simptomi) vai vemšana. Nepārdozēt! Ja novērojat jebkuras būtiskas blakusparādības vai citu iedarbību, kas nav minētas šajā lietošanas instrukcijā, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu.
Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Specifikācija

Dzīvnieka suga

Tips kaķiem

, ,

Lietošanas veids

Pielietojums

,

Ražotājs

Zīmols

Lietošanas instrukcija

NOLIKTAVAS IZPARDOSANA LIDZ -35%