0

Grozā nav neviena produkta.

Bioveta Fipron 67mg S blusu un ērču invāzijas ārstēšanai un kontrolei suņiem 2-10kg

2.9960.49

Šķīdums pilināšanai uz ādas maza auguma suņiem svarā no 2 līdz 10kg blusu un ēržu invāzijas ārstēšanai un kontrolei. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Notīrīt
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Šķīdums pilināšanai uz ādas maza auguma suņiem svarā no 2 līdz 10kg blusu un ēržu invāzijas ārstēšanai un kontrolei. Proti, blusu (Ctenocephalides spp.) un ērču (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.) invāzijas ārstēšanai un kontrolei suņiem. Blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanai un kontrolei suņiem. Utu (Trichodectes canis) invāzijas kontrolei un ārstēšanai suņiem.

1 pipete (0,67 ml) satur:

  • Aktīvā viela: Fipronils 67 mg;
  • Palīgvielas: Butilhidroksianizols (E 320) 0,134 mg, Butilhidroksitoluols (E 321) 0,067 mg.

Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Tā kā nav veikti pētījumi, zāles nedrīkst lietot kucēniem līdz 8 nedēļu vecumam un/vai dzīvniekiem ar ķermeņa svaru līdz 2 kg. Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas saslimšanas, drudzis) un dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Nelietot trušiem. Iespējamas smagas nevēlamas reakcijas un pat nāve. Zāles ir paredzētas lietošanai suņiem. Nelietot kaķiem, jo iespējama pārdozēšana. Lietojiet piemērotu iepakojuma izmēru atbilstoši suņa svaram. Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu vai pret kādu no palīgvielām.

Ja zāles tika nolaizītas, dzīvniekam var parādīties īslaicīga pastiprināta siekalošanās, ko izraisījusi nesējviela. Ļoti retos gadījumos pēc lietošanas ir parādījusies pārejoša ādas reakcija uzpilināšanas vietā (apmatojuma izbalošana un izkrišana, nieze, ādas apsārtums) un vispārēja nieze vai apmatojuma izkrišana. Sevišķi reti ir parādījusies pastiprināta siekalošanās, atgriezeniski neiroloģiski simptomi (hiperestēzija, depresija, nervozitāte), vemšana vai elpošanas problēmas. Lietošanas vietā var parādīties kosmētiski defekti (salipis apmatojums, blaugznas). Izvairīties no pārdozēšanas. Ja nevēlamās blakusparādības nepāriet, meklēt veterinārārsta palīdzību.

Datu trūkuma dēļ, noteiktais minimālais laiks starp divām lietošanas reizēm ir 4 nedēļas. Lietošanas veids: uzpilināšanai uz ādas. Deva ir atkarīga no dzīvnieka svara. Suņi, kuru svars ir 2-10 kg: uzpiliniet uz ādas vienas 0,67 ml pipetes (S) saturu.

Tas nodrošinās ieteicamo minimālo fipronila devu 6,7 mg/kg ķermeņa svara. Lietošanas veids: Pipeti turiet ar kakliņu uz augšu un vairākas reizes uzsitiet uz kakliņa ar pirkstu. Ar rotējošu kustību uzmanīgi nolauziet galu. Paveriet dzīvnieka apmatojumu uz skausta pirms lāpstiņām tā, lai būtu redzama āda. Pipetes galu pielieciet ādai un vairākas reizes saspiediet to tā, lai viss pipetes saturs nonāktu tieši uz ādas.

Specifikācija

Iepakojuma svars

,

Svars Nav pieejams

Lietošanas instrukcija

SUPER cena Josera un Virbac