0

Grozā nav neviena produkta.

Beaphar Fiprotec 67mg S pretparazītu līdzeklis suņiem 2-10kg N1

4.47

Beaphar Fiprotec dog 67 mg, šķīdums pilināšanai uz ādas suņiem; Bezrecepšu vet. zāles.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Beaphar Fiprotec dog 67 mg, šķīdums pilināšanai uz ādas suņiem; Bezrecepšu vet. zāles.
MĒRĶA SUGAS: maza auguma suņi.
Viena 0,67 ml pipete satur: Aktīvās vielas: Fipronils – 67.0 mg: Palīgvielas: Butilhidroksianizols (E320) 0,134 mg ; Butilhidroksitoluēns (E321) 0,067 mg; Benzilspirts(E-1519) 190,950mg INDIKĀCIJA(-S): Blusu (ctenocephalides canis) invāzijas ārstēšanai un novēršanai suņiem.
Aizsardzības ilgums pret blusu invāziju ir 5 nedēļas.
Zāles aizsargā suņus pret jaunu ērču (Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus) invāziju no 7. līdz 28.dienai pēc zāļu lietošanas.
Zāles nav efektīvas, ja ērces jau ir piesūkušās.
Devas: Viena 0.67 ml pipete suniem, kura ķermeņa svars ir no 2 kg līdz 10kg Devu diapazons ir 6,7–13,4mg fipronila uz vienu kg ķermeņa svara.
KONTRINDIKĀCIJAS: Nelietot suņiem, kas ir jaunāki par 8nedēļām un/vai vieglāki par 2kg. Nelietot, ja konstatēta alerģija pret aktīvo vielu vai pret kādu no citām sastāvdaļām. Nelietot slimiem dzīvniekiem vai dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Nelietot trušiem, jo ir iespējamas nevēlamas blakusparādības vai pat var iestāties nāve. Šīs zāles ir īpaši izstrādātas suņiem. Nelietot kaķiem, jo iespējama pārdozēšana. IESPĒJAMĀS BLAKUSPĀRĀDĪBAS: Ja zāles tiek nolaizītas, īslaicīgi var novērot pārmērīgu siekalu izdalīšanos/siekalošanos galvenokārt nesējvielas īpašību dēļ.
Starp ļoti retām iespējamām blakusparādībām pēc lietošanas, ziņots par pārejošām ādas reakcijām lietošanas vietā (apsārtums, ādas krāsas zudums, apmatojuma zudums, nieze)un vispārīgu niezi vai apmatojuma zudumu. Atsevišķos gadījumos pēc lietošanas, novērota pārmērīga siekalu izdalīšanās/siekalošanās, atgriezeniski neiroloģiski simptomi (paaugstināts ādas jutīgums, depresija, nervu simptomi), vemšana vai elsošana. Nepārdozēt. Pārdozēšanas gadījumā nevēlamo blakusparādību risks var palielināties. Ja novērojat jebkādas būtiskas blakusparādības vai citu iedarbību, kas nav minētas šajā lietošanas instrukcijā, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu.
DEVAS ATKARĪBA NO DZĪVNIEKU SUGAS: (Fipronils) 0.67 mg šķīdums (pipete) pret blusām un ērcēm pilināšanai uz ādas suņiem
Lietošanas metode – lokāla uzklāšana uz ādas. Deva: viena pipete 1 sunim. Tikai ārīgai lietošanai. Neizsaiņojiet no blistera līdz zāļu lietošanai.
Glabājiet pipetes oriģinālā iepakojumā, līdz nepieciešams tās izmantot.

Specifikācija

Tips suņiem

Skaits iepakojumā

Ražotājs

Suņa izmērs

Zīmols

Dzīvnieka suga

Pielietojums

,