0

Grozā nav neviena produkta.

Vetoquinol Zylkene 75mg nomierinoša papildbarība kaķiem un maziem suņiem

15.9061.90

Papildbarība suņiem un kaķiem stresa situāciju ietekmes mazināšanai. Lieto stresa situāciju laikā vai pirms stresa situācijām (vides maiņa, dzīvnieks atstāts viens pats, nepazīstamu cilvēku vai dzīvnieku klātbūtne, jauno dzīvnieku atšķiršana no mātes, ceļojumu laikā, svētku salūts vai jebkuri citi apstākļi, kas izmaina dzīvnieka pierasto vidi). Piedāvājumā iepakojumi ar 20 un 100 tabletēm.

Notīrīt
Daudzums
SKU: Zylkene75mg Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Papildbarība suņiem un kaķiem stresa situāciju ietekmes mazināšanai. Lieto stresa situāciju laikā vai pirms stresa situācijām (vides maiņa, dzīvnieks atstāts viens pats, nepazīstamu cilvēku vai dzīvnieku klātbūtne, jauno dzīvnieku atšķiršana no mātes, ceļojumu laikā, svētku salūts vai jebkuri citi apstākļi, kas izmaina dzīvnieka pierasto vidi).

  • Sastāvs: kapsulas saturs (77.3%) – maltodekstrīns, kazeīns (ar tripsīnu hidrolizēts liellopu kazeīns), magnija stearāts; kapsula (22.7%) – liellopu izcelsmes želatīns.
  • Analītiskie komponenti: kopproteīns 40.1%, mitrums 4.9%, koppelni 4.6%, kopeļļas un tauki 0.8%, kopšķiedra 0.4%.

Zylkene lietošana neaizvieto pilnvērtīgu dzīvnieka uzturu. Ievērojot lietošanas devas, nav novērotas nevēlamas parādības. Kapsulu dod perorāli veselu, vai atverot un kapsulas saturu samaisot ar barību. Dienas devu nesadala. Deva 1 kapsula reizi dienā dzīvniekam ar ķermeņa svaru <5 kg, 2 kapsulas dienā dzīvniekam ar ķermeņa svaru 5-10 kg. Sāk lietot 1-2 dienas pirms paredzamās stresa situācijas, atsevišķiem dzīvniekiem var būt nepieciešams lietot 5-7 dienas iepriekš.

Vienmēr nodrošināt pieejamu svaigu dzeramo ūdeni. Uzglabāt aizvērtā sausā vietā, temperatūrā līdz 25 C. Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Nesasaldēt. Iepakojums: 10 x 10 kapsulas blisteros, neto svars 25,5 g. Katra kapsula satur 255 mg.

Specifikācija

Iepakojuma skaits

,

Dzīvnieka suga

,

Tips kaķiem

, , ,

Tips suņiem

, , ,

Suņa izmērs

Pielietojums

Lietošanas veids

Zīmols

Ražotājs

Svars 0.025 kg