0

Grozā nav neviena produkta.

Fypryst Combo 67mg/60.3 mg (2-10 kg) suniem N1*

4.79

Pretparazītu un pretinsektu līdzeklis – šķīdums pilināšanai uz ādas maza auguma suņiem svarā no 2 līdz 10kg. Blusu vairošanās novēršanai. Blusu invāzijas un jauktas blusu un ērču un/vai utu invāzijas novēršanai u.c.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pretparazītu un pretinsektu līdzeklis – šķīdums pilināšanai uz ādas maza auguma suņiem svarā no 2 līdz 10kg. N1 iepakojums jeb viena 0.67ml pipete, kas satur

Aktīvās vielas: Fipronils 67mg, S-metoprēns 60,3mg
Palīgvielas: Butilhidroksianizols (E320) 0,134 mg, Butilhidroksitoluols (E321) 0,067 mg

Šīs bezrecepšu veterinārās zāles var lietot kā daļu no ārstēšanas stratēģijas pret blusu alerģisko dermatītu (BAD), ja veterinārārsts to ir iepriekš diagnosticējis. Paredzēts lietošanai suņiem:

Blusu invāzijas un jauktas blusu un ērču un/vai utu invāzijas novēršanai;
Blusu (Ctenocephalides spp.) invāzijas ārstēšanai;
Insekticīda iedarbība pret jaunu pieaugušo blusu invāziju saglabājas 8 nedēļas;
Blusu vairošanās novēršanai, kavējot olu (ovocīda darbība), kāpuru un kūniņu (larvicīda darbība) attīstību no olām, kuras izdējušas pieaugušas blusas, 8 nedēļas pēc aplikācijas;
Ērču (Ixodes ricinus, Dermacentor variablis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus) invāzijas ārstēšanai.
Šīm zālēm ir akaricīda iedarbība pret ērcēm, kas saglabājas 4 nedēļas;
Utu (Trichodectes canis) invāzijas ārstēšanai.

Kontrindikācijas: datu trūkuma dēļ nelietot zāles suņiem, 2-10 kg kucēniem, līdz 8 nedēļu vecumam un/vai kucēniem, kas sver mazāk par 2 kg, bet zāles suņiem 10-20 kg, 20-40 kg un vairāk nekā 40 kg; nelietot kucēniem līdz 8 nedēļu vecumam. Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas saslimšanas, drudzis u.c.) un dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Tā kā pētījumi nav veikti, šo zāļu lietošana nav ieteicama dzīvniekiem kuri nav mērķa sugas. Šīs zāles ir paredzētas lietošanai suņiem. Nelietot kaķiem vai seskiem, jo iespējama pārdozēšana. Nelietot trušiem, jo iespējamas blakusparādības un pat nāve.
Starp ļoti reti (mazāk nekā 1 dzīvniekam no 10000 ārstētajiem dzīvniekiem, ieskaitot atsevišķus ziņojumus) iespējamām blakusparādībām pēc lietošanas ziņots par pārejošām ādas reakcijām aplikācijas vietā (ādas krāsas izmaiņas, vietēja alopēcija, nieze, eritēma) un vispārēju niezi vai apmatojuma zudumu. Pēc zāļu lietošanas novērota arī pastiprināta siekalošanās, depresija, neiroloģiski simptomi (pastiprināts jutīgums, depresija, nervu simptomi), vemšana vai elpošanas traucējumu simptomi. Aplikācijas vietas laizīšanas gadījumā var novērot īslaicīgu pastiprinātu siekalošanos galvenokārt nesējvielas īpašību dēļ. Ja novērojat jebkuras blakusparādības, arī tās, kas nav minētas šajā lietošanas instrukcijā, vai domājat, ka zāles nav iedarbojušās, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu.
Lietošana:

Izņemt pipeti no iepakojuma. Turēt pipeti vertikāli ar vāciņu uz augšu, atskrūvēt un noņemt vāciņu.
Apgriezt vāciņu otrādi un uzlikt otru galu atpakaļ uz pipetes. Piespiest un pagriezt vāciņu, lai pārplēstu blīvējumu, un pēc tam noņemt vāciņu no pipetes.
Uzpilināt uz ādas kakla pamatnē lāpstiņu priekšpusē.
Pašķirt apmatojumu, lai būtu redzama āda. Uzlikt pipetes galu uz ādas un vairākas reizes saspiest vienas devas pipeti, lai tās saturu iztukšotu tieši uz ādas vienā punktā.

Bezrecepšu veterinārās zāles. 1, 3, 6 vai 10 pipetes kartona kastītē. Ne visi iepakojuma izmēri var tikt izplatīti. Lai iegūtu papildu informāciju par šīm veterinārajām zālēm, lūdzam sazināties ar reģistrācijas apliecības īpašnieka vietējo pārstāvi: SIA KRKA Latvija Tel.: 67338610 Fakss: 67338151.
Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Specifikācija

Pielietojums

, ,

Lietošanas veids

Dzīvnieka suga

Suņa izmērs

Tips suņiem

, ,

Iepakojuma skaits

Zīmols

Ražotājs

Svars 0.2 kg

Lietošanas instrukcija

SUPER cena Josera un Virbac