0

Grozā nav neviena produkta.

Bioveta Fipron 402mg XL suņiem blusu un ērču invāzijas ārstēšanai un kontrolei 40-60kg

4.49106.49

Šķīdums pilināšanai uz ādas ļoti liela auguma suņiem ar svaru no 40 līdz 60kg.Blusu un ērču invāzijas ārstēšanai un kontrolei. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

 

Notīrīt
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Šķīdums pilināšanai uz ādas ļoti liela auguma suņiem ar svaru no 40 līdz 60kg.Blusu un ērču invāzijas ārstēšanai un kontrolei. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Blusu (Ctenocephalides spp.) un ērču (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.) invāzijas ārstēšanai un kontrolei suņiem. Blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanai un kontrolei suņiem. Utu (Trichodectes canis) invāzijas kontrolei un ārstēšanai suņiem.

1 pipete (4,02 ml) satur:

  • Aktīvā viela: Fipronils 402mg;
  • Palīgvielas: Butilhidroksianizols (E 320) 0,804mg Butilhidroksitoluols (E 321) 0,402mg.

Tā kā nav veikti pētījumi, zāles nedrīkst lietot kucēniem līdz 8 nedēļu vecumam un/vai dzīvniekiem ar ķermeņa svaru līdz 2 kg. Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas saslimšanas, drudzis) un dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Nelietot trušiem. Iespējamas smagas nevēlamas reakcijas un pat nāve. Zāles ir paredzētas lietošanai suņiem. Nelietot kaķiem, jo iespējama pārdozēšana. Lietojiet piemērotu iepakojuma izmēru atbilstoši suņa svaram. Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu vai pret kādu no palīgvielām.

Ja zāles tika nolaizītas, dzīvniekam var parādīties īslaicīga pastiprināta siekalošanās, ko izraisījusi nesējviela. 2 Ļoti retos gadījumos pēc lietošanas ir parādījusies pārejoša ādas reakcija uzpilināšanas vietā (apmatojuma izbalošana un izkrišana, nieze, ādas apsārtums) un vispārēja nieze vai apmatojuma izkrišana. Sevišķi reti ir parādījusies pastiprināta siekalošanās, atgriezeniski neiroloģiski simptomi (hiperestēzija, depresija, nervozitāte), vemšana vai elpošanas problēmas. Lietošanas vietā var parādīties kosmētiski defekti (salipis apmatojums, blaugznas). Izvairīties no pārdozēšanas. Ja nevēlamās blakusparādības nepāriet, meklēt veterinārārsta palīdzību.

Datu trūkuma dēļ, noteiktais minimālais laiks starp divām lietošanas reizēm ir 4 nedēļas. Lietošanas veids: uzpilināšanai uz ādas.

Deva ir atkarīga no dzīvnieka svara. Suņi, kuru svars pārsniedz 40 kg: uzpiliniet uz ādas vienas pipetes saturu, kuras tilpums ir 4,02 ml (XL). Viena pipete, kuras tilpums ir 4,02 ml, un viena piemērota mazāka izmēra pipete suņiem, kuru svars pārsniedz 60 kg. Tas nodrošinās ieteicamo minimālo fipronila devu 6,7 mg/kg ķermeņa svara.

Lietošanas veids: Pipeti turiet ar kakliņu uz augšu un vairākas reizes uzsitiet uz kakliņa ar pirkstu. Ar rotējošu kustību uzmanīgi nolauziet galu. Paveriet dzīvnieka apmatojumu uz skausta pirms lāpstiņām tā, lai būtu redzama āda. Pipetes galu pielieciet ādai un vairākas reizes saspiediet to tā, lai viss pipetes saturs nonāktu tieši uz ādas.

Specifikācija

Iepakojuma svars

,

Dzīvnieka suga

Suņa izmērs

Tips suņiem

, ,

Zīmols

Pielietojums

, ,

Lietošanas veids

Ražotājs

Svars

0.004

Svars Nav pieejams
SUPER cena Josera un Virbac