0

Grozā nav neviena produkta.

Beaphar Fiprotec 50mg pretparazītu līdzeklis kaķiem N1

3.35

Beaphar Fiprotec cat 50 mg, šķīdums pilināšanai uz ādas kaķiem.

Noliktavā 0 prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: BE16634 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Beaphar Fiprotec cat 50 mg, šķīdums pilināšanai uz ādas kaķiem.
MĒRĶA SUGAS: kaķi. Viena 0,5ml pipete satur: Aktīvās vielas: Fipronils – 50 mg: Palīgvielas: Butilhidroksianizols (E320) 0,100mg ; Butilhidroksitoluēns (E321) 0,050mg; Benzilspirts(E-1519) 142,500mg
INDIKĀCIJA(-S): Blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanai un novēršanai kaķiem. Aizsardzības perioda ilgums pret blusu invāziju ir 5 nedēļas. Ērču(Ixodes ricinus) invāzijas ārstēšanai. Uz dzīvnieka esošās ērces (Ixodes ricinus) tiks nogalinātas 48 stundu laikā. Ārstēšana neaizsargā pret jaunu ērču invāziju. KONTRINDIKĀCIJAS: Tā kā nav veikti saderības pētījumi, zāles nedrīkst lietot kaķēniem, kas jaunāki par 8 nedēļām un/vai sver mazāk par 1 kg. Nelietot slimiem dzīvniekiem vai dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Nelietot trušiem, jo ir novērotas blakusparādības un var pat iestāties nāve. Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu vai pret kādu no palīgvielām.
IESPĒJAMĀS BLAKUSPĀRĀDĪBAS: Dažiem dzīvniekiem, ņemot vērā to raksturīgās īpašības, pēc tam, kad tie nolaiza apstrādes vietu, īslaicīgi notiek pārmērīga siekalu izdalīšanās/siekalošanās. Starp ļoti retām iespējamām blakusparādībām pēc lietošanas, ziņots par pārejošām ādas reakcijām aplikācijas vietā (ādas krāsas zudums, apmatojuma zudums, nieze, apsārtums) un vispārēju niezi vai apmatojuma zudumu. Atsevišķos gadījumos pēc lietošanas, novērota pārmērīga siekalu izdalīšanās/siekalošanās, atgriezeniski neiroloģiski simptomi (paaugstināts ādas jutīgums, depresija, nervu simptomi), vemšana vai elsošana.
DEVAS ATKARĪBA NO DZĪVNIEKU SUGAS: (Fipronils) 50 mg šķīdums (pipete) pret blusām un ērcēm pilināšanai uz ādas kaķiem Lietošanas instrukcija Lietošanas metode – lokāla uzklāšana uz ādas. Deva: viena 0,5ml pipete 1kaķim.Tikai ārīgai lietošanai. Neizsaiņojiet no blistera līdz zāļu lietošanai. Glabājiet pipetes oriģinālā iepakojumā, līdz nepieciešams tās izmantot.

Specifikācija

Dzīvnieka suga

Zīmols

Lietošanas veids

Skaits iepakojumā

Tips kaķiem

Ražotājs

Pielietojums

,