0

Grozā nav neviena produkta.

Beaphar Stain Remover dzīvnieku traipu un smakas likvidēšanai 500ml

11.90

Līdzeklis dzīvnieku traipu un smakas likvidēšanai. Beaphar dzīvnieku traipu tīrīšanas līdzeklis ir paredzēts, lai efektīvi un ātri noņemtu mājdzīvnieku traipus, piemēram, piesārņojumus ar urīnu, ekskrementiem un vemšanu. Šis produkts iznīcina ne tikai smaku, bet arī bīstamos patogēnus. Nodrošina ilgstošu svaigumu un antibakteriālu aizsardzību jūsu mājdzīvniekiem un jūsu ģimenei līdz 24 stundām.

Noliktavā 0 prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: BE17367 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Līdzeklis dzīvnieku traipu un smakas likvidēšanai – Beaphar Stain Remover 500ml
Beaphar dzīvnieku traipu tīrīšanas līdzeklis ir paredzēts, lai efektīvi un ātri noņemtu mājdzīvnieku traipus, piemēram, piesārņojumus ar urīnu, ekskrementiem un vemšanu. Šis produkts iznīcina ne tikai smaku, bet arī bīstamos patogēnus. Nodrošina ilgstošu svaigumu un antibakteriālu aizsardzību jūsu mājdzīvniekiem un jūsu ģimenei līdz 24 stundām. Ideāli piemērots arī traipu novēršanai no vīna, piena, māla, zāles. Uztur svaigumu. Instrumentu var izmantot dzīvnieku vietās. Piemērots paklāju, salona un automašīnas salona apdarei.
Benzilammonija hlorīds (CAS Nr. 68424-85-1) 5,6 g / l, didecildimetilammonija hlorīds (CAS Nr. 7173-51-5) 1,4 g / l.
Pagrieziet smidzināšanas sprauslu smidzināšanas pozīcijā. Pirms uzklāšanas uz virsmas pārbaudiet tās krāsas izturību vietā, kas nav pamanāma. Izsmidziniet uz netīrās virsmas no 30 cm attāluma. Nespiediet uz apstrādājamās virsmas, līdz tā ir sausa. Nesmidziniet uz mīkstiem tekstilizstrādājumiem, lakām un krāsotām virsmām. Nelietot kopā ar citiem dezinfekcijas līdzekļiem. Uzglabāšana: Uzglabāt tikai cieši noslēgtā ražotāja iesaiņojumā tumšā, vēsā, labi vēdinātā vietā, bērniem nepieejamā vietā, prom no siltuma avotiem (piemēram, karstām virsmām), dzirkstelēm un atklātas liesmas. Uzglabāt atsevišķi no pārtikas un barības temperatūrā, kas zemāka par 25 ° C. Nelietojiet aerosolu pēc derīguma termiņa beigām. Personīgie profilakses pasākumi: strādājot ar narkotikām, ir jāievēro vispārējie personīgās higiēnas un drošības pasākumu noteikumi: neieelpojiet, nelietojiet produktu. Ja nokļūst acīs vai uz ādas, vismaz 5 minūtes skalot ar lielu daudzumu ūdens un konsultēties ar ārstu. Ja norīts, konsultējieties ar ārstu un parādiet etiķeti. Darba beigās nomazgājiet rokas ar siltu ūdeni un mazgāšanas līdzekli.

Specifikācija

Tips suņiem

Tips kaķiem

Ražotājs

Tilpums

500ml

Zīmols

SUPER cena Josera un Virbac