0

Grozā nav neviena produkta.

GiGi KogaPet papildbarība kaķiem un suņiem

27.9071.90

KogaPET ® lieto suņiem un kaķiem fizioloģiskā K1 vitamīna līmeņa atjaunošanai un asinsreces sekmēšanai tās traucējumu gadījumā, kā arī K 1 hipovitaminozes un anēmijas gadījumā

Notīrīt
Daudzums
SKU: KogaPet
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

KogaPET ® lieto suņiem un kaķiem fizioloģiskā K1 vitamīna līmeņa atjaunošanai un asinsreces sekmēšanai tās traucējumu gadījumā, kā arī K 1 hipovitaminozes un anēmijas gadījumā

Sastāvs vienai 0.32g KogaPET® tabletei : K1 vitamīns (fitomenadions) 50 mg, C vitamīns 20 mg, palīgvielas (mikrokristāliskā celuloze, magnija stearāts, dekstroze, kalcija hidrogēnfosfāts, dzelzs oksīds, dabīgs garšas uzlabotājs). Analītiskie komponenti: mitrums 4%, kopproteīns 0.3%, kopeļļas un tauki 4.2%, kopšķiedra 18%. Tabletes tiek fasētas pa 30 un 100 gab., atbilstošas ietilpības plastikāta iepakojumos. Uzglabāšanas temperatūra no 0°C līdz +25°C . Sausā vietā, cieši noslēgtā iepakojumā.

  • Vitamīns K1 nepieciešams asins sarecēšanas faktoru II, VII, IX un X sintēzei. Sintētiskais K 1 vitamīns nostiprina asinsvadus, paaugstina asins sarecēšanas spējas, novēršot asiņošanu.
  • Vitamīns C (askorbīnskābe) darbojas kā antioksidants, sekmē leikocītu veidošanos, labvēlīgi ietekmē homeostāzi, normalizē asinsvadu sieniņu caurlaidību.

Ražošanas forma: 30 un 100 tabletes. Dienas deva:

  • kaķiem ar ķermeņa svaru līdz 5 kg – 12tablete dienā;
  • kaķiem ar ķermeņa svaru līdz 10 kg – 1 tablete dienā;
  • suņiem – pa 1 tabletei uz 10 kg ķermeņa svara.

Lietošanas ilgumu nosaka veterinārārsts (bet ne mazāk kā divas nedēļas). Papildbarību KogaPET® var lietot kompleksās terapijas veidā kopā ar citiem simptomātiskiem līdzekļiem. Ražotājs : Farma PET SIA, PVD reģ. nr. LV064502.

Specifikācija

Skaits iepakojumā

,

Dzīvnieka suga

,

Pielietojums

Suņa izmērs

Tips suņiem

Tips kaķiem

Zīmols

Ražotājs

Svars Nav pieejams
Foresto siksnas, Effitix un citi pretērču un pretblusu līdzekļi suņiem un kaķiem