0

Grozā nav neviena produkta.

GiGi KogaPet papildbarība kaķiem un suņiem

27.9071.90

KogaPET ® lieto suņiem un kaķiem fizioloģiskā K1 vitamīna līmeņa atjaunošanai un asinsreces sekmēšanai tās traucējumu gadījumā, kā arī K 1 hipovitaminozes un anēmijas gadījumā

Notīrīt
Daudzums
SKU: KogaPet
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

KogaPET ® lieto suņiem un kaķiem fizioloģiskā K1 vitamīna līmeņa atjaunošanai un asinsreces sekmēšanai tās traucējumu gadījumā, kā arī K 1 hipovitaminozes un anēmijas gadījumā

Sastāvs vienai 0.32g KogaPET® tabletei : K1 vitamīns (fitomenadions) 50 mg, C vitamīns 20 mg, palīgvielas (mikrokristāliskā celuloze, magnija stearāts, dekstroze, kalcija hidrogēnfosfāts, dzelzs oksīds, dabīgs garšas uzlabotājs). Analītiskie komponenti: mitrums 4%, kopproteīns 0.3%, kopeļļas un tauki 4.2%, kopšķiedra 18%. Tabletes tiek fasētas pa 30 un 100 gab., atbilstošas ietilpības plastikāta iepakojumos. Uzglabāšanas temperatūra no 0°C līdz +25°C . Sausā vietā, cieši noslēgtā iepakojumā.

  • Vitamīns K1 nepieciešams asins sarecēšanas faktoru II, VII, IX un X sintēzei. Sintētiskais K 1 vitamīns nostiprina asinsvadus, paaugstina asins sarecēšanas spējas, novēršot asiņošanu.
  • Vitamīns C (askorbīnskābe) darbojas kā antioksidants, sekmē leikocītu veidošanos, labvēlīgi ietekmē homeostāzi, normalizē asinsvadu sieniņu caurlaidību.

Ražošanas forma: 30 un 100 tabletes. Dienas deva:

  • kaķiem ar ķermeņa svaru līdz 5 kg – 12tablete dienā;
  • kaķiem ar ķermeņa svaru līdz 10 kg – 1 tablete dienā;
  • suņiem – pa 1 tabletei uz 10 kg ķermeņa svara.

Lietošanas ilgumu nosaka veterinārārsts (bet ne mazāk kā divas nedēļas). Papildbarību KogaPET® var lietot kompleksās terapijas veidā kopā ar citiem simptomātiskiem līdzekļiem. Ražotājs : Farma PET SIA, PVD reģ. nr. LV064502.

Specifikācija

Skaits iepakojumā

,

Dzīvnieka suga

,

Pielietojums

Suņa izmērs

Tips suņiem

Tips kaķiem

Zīmols

GiGi

Ražotājs

Svars Nav pieejams

Atsauksmes

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “GiGi KogaPet papildbarība kaķiem un suņiem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *