0

Grozā nav neviena produkta.

GiGi Calci Cod Omega papildbarība kaķiem un suņiem kapsulās

3.7911.90

Calci Соd Omega lieto dzīvniekiem kaulaudu stiprināšanai un to attīstības veicināšanai. Hidrolizēts zivju kaulu pulveris (Phoscalim) tiek izgatavots ar fermentatīvo hidrolīzi. Satur 21-24% kalcija un 10-12% fosfora, nelielā daudzumā kolagēnu, hondroitīna sulfātu, glikozamīnu, selēnu, mangānu, cinku, varu, dzelzi, kobaltu, glicīnu, metionīnu, triptofānu, treonīnu, arginīnu, leicīnu, valīnu, lizīnu, glutamīnskābi.

Notīrīt
Daudzums
SKU: CalciCodOmega
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Calci Соd Omega lieto dzīvniekiem kaulaudu stiprināšanai un to attīstības veicināšanai. Hidrolizēts zivju kaulu pulveris (Phoscalim) tiek izgatavots ar fermentatīvo hidrolīzi. Satur 21-24% kalcija un 10-12% fosfora, nelielā daudzumā kolagēnu, hondroitīna sulfātu, glikozamīnu, selēnu, mangānu, cinku, varu, dzelzi, kobaltu, glicīnu, metionīnu, triptofānu, treonīnu, arginīnu, leicīnu, valīnu, lizīnu, glutamīnskābi.

Šīs aktīvās vielas nodrošina kaulaudu un skrimšļu attīstību. Īpaši ieteicams jauniem dzīvniekiem augšanas periodā, dzīvniekiem kaulu lūzuma gadījumos. Preparāts ir sevi pierādījis arī kā labs auss skrimšļa nostiprinātājs. Phoscalim darbību pastiprina klāt pievienotais zivju eļļas pulvera ekstrakts.

Sastāvs: fermentatīvi hidrolizēts zivju kaulu pulveris (PHOSCALIM®), zivju eļļas pulveris. Satur omega3, kalciju un fosforu (2:1), eikazopentaēnskābi (EPS), dokozaheksaēnskābi (DHS), alfa linolēnskābi, A un D3 vitamīnus, kā arī nelielā daudzumā hondroitīna sulfātu un glukozamīnu. Lietot: Suņiem un kaķiem svarā līdz 10 kg – 1 kapsula dienā, svarā no 10-30 kg – 2 kapsulas dienā, svarā virs 30 kg – 3 kapsulas dienā. Pieļaujama kapsulas satura piejaukšana pie barības. Lietot ne mazāk kā 21 dienu.

Calci Соd Omega lietošanas devas pie attiecīgā dzīvnieka svara:

  • kaķēniem un kucēniem svarā līdz 10 kg – 1 kapsulu diennaktī;
  • kucēniem un suņiem svarā līdz 11 līdz 30 kg – 2 kapsulas diennaktī;
  • suņiem svarā virs 30 kg – 3 kapsulas diennaktī

Specifikācija

Skaits iepakojumā

,

Dzīvnieka suga

,

Pielietojums

,

Suņa izmērs

Zīmols

Ražotājs

Svars

0.2

Svars 0.2 kg