0

Grozā nav neviena produkta.

Beaphar Ungezieferband Hund kakla siksna suņiem pret ērcēm un blusām 65cm

5.52

Pretblusu, pretērču kakla siksna suņiem – Beaphar Ungezieferband For Dog – kakla siksna pret blusām un ērcēm suņiem, garums: 65 cm.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pretblusu, pretērču kakla siksna suņiem – Beaphar Ungezieferband For Dog – kakla siksna pret blusām un ērcēm suņiem, garums: 65 cm.

MĒRĶA SUGAS: Suņi; Viena apkakle satur: diazinons 3.9 g Papildvielās: Polivinilhlorīds, epoksidizēta sojas pupiņu eļla, bārija laurāts, piparmētru eļļa. Pigmenta kvēpi (melns), eritrozīnu E-127 (sarkans), vai titāna dioksīds E-171, dzeltenais pigments 83 un irgalite dzeltens BAW (dzeltens) -attiecīgajai kakla siksnas krāsai.

INDIKĀCIJA(-S): Ar blusām un/vai ērcēm invadēti dzīvnieki

KONTRINDIKĀCIJAS: Piesardzības nolūkā nerekomendē lietot:-slimiem dzīvniekiem un dzīvniekiem atveseļošanās periodā;-dzīvniekiem ar aknu disfunkciju; – dzīvniekiem ar nieru slimībām; -dzīvniekiem ar paaugstinātu jutību pret organiskajiem fosfora savienojumiem; -dzīvniekiem ar sirds nepietiekamību, bronhu spazmām, krampjiem – dzīvniekiem līdz 6 mēnešu vecumam; – dzīvniekiem grūsnības un laktācijas laikā; – dzīvniekiem ar plašiem ādas bojājumiem. Nelietot vienlaicīgi ar citiem insekticīdiem. Kakla siksnas pretparazitārā iedarbība ir novērojama 5.-10. dienā no uzlikšanas brīža, un tā ilgst līdz 6 mēnešiem. .

IESPĒJAMĀS BLAKUSPĀRĀDĪBAS: Reti novēro alerģiskas ādas reakcijas. Ja novērojat jebkuras būtiskas blakus parādības vai citu iedarbību, kas nav minētas šajā lietošanas instrukcijā, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu.

DEVAS ATKARĪBA NO DZĪVNIEKU SUGAS: Aplikt kakla siksnu ap suņa kaklu un savilkt tā, lai starp kaklu un siksnu paliek 2-3cm atstarpe. Lieko kakla siksnas galu nogriež, ņemot vērā iespējamo dzīvnieka ķermeņa svara pieaugumu. Kakla siksnas pretparazitārā iedarbība ir novērojama 5.-10. dienā no uzlikšanas brīža, un tā ilgst līdz 6 mēnešiem.

Specifikācija

Tips suņiem

Ražotājs

Suņa izmērs

Zīmols

20% atlaide zoo precēm Animu klientiem