0

Grozā nav neviena produkta.

Virbac – šampūns suņiem/kaķiem ikdienas lietošanai Derm Clean 200 ml

10.90

Kopšanas līdzeklis – šampūns regulārai lietošanai suņiem un kaķiem. Higiēnisks šampūns, kas ir paredzēts ikdienas lietošanai dzīvniekiem, lai ādu un apmatojumu pasargātu no vides kaitīgas ietekmes. Produkta sastāvā ietilpst keramīds A2 un nepiesātinātās taukskābes (vitamīns F jeb linolēnskābe), kas aizsargā un stiprina ādas epidermas barjeras funkcijas (saglabā un uzlabo ādas mitrināšanas spējas), kā arī uzlabo apmatojuma veselību – tas kļūst mīkstāks un spīdīgāks. Šampūns ir izgatavots un pielāgots dabiskajam dzīvnieka ādas pH, un to var izmantot regulāri visiem ādas tipiem.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: 6586 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Kopšanas līdzeklis – šampūns regulārai lietošanai suņiem un kaķiem. Higiēnisks šampūns, kas ir paredzēts ikdienas lietošanai dzīvniekiem, lai ādu un apmatojumu pasargātu no vides kaitīgas ietekmes.
Produkta sastāvā ietilpst keramīds A2 un nepiesātinātās taukskābes (vitamīns F jeb linolēnskābe), kas aizsargā un stiprina ādas epidermas barjeras funkcijas (saglabā un uzlabo ādas mitrināšanas spējas), kā arī uzlabo apmatojuma veselību – tas kļūst mīkstāks un spīdīgāks. Šampūns ir izgatavots un pielāgots dabiskajam dzīvnieka ādas pH, un to var izmantot regulāri visiem ādas tipiem. Šampūns nekairina ādu, apmatojumā un ādā netiek izjaukts dabīgās mikrofloras līdzsvars. Šampūns nesatur krāsvielas un kaitīgas piedevas. Inovatīvā un patentētā tehnoloģija neitralizē smakas un pēc mazgāšanas dzīvnieka apmatojumam ir patīkams aromāts. Ergonomisks iepakojums ar vārstu, kas novērš nejaušu produkta noplūdi. Vienkārši lietojams: šampūnu ir viegli izmantot, kas padara to patīkamu lietošanā gan dzīvniekam gan tā saimniekam. Produkta pH atbilst dzīvnieku ādas fizioloģiskam pH.

Sastāvs: ūdens, saudzīgas virsmaktīvās vielas, ādu barojošās un atjaunojošas vielas, ciklodekstrīns*, nepiesātinātās taukskābes (vitamīns F jeb linolskābe), etilheksilglicerīns, smaržvielas*, keramīds A2. *Nepatīkamu aromātu likvidējošas vielas.

Lietošana: vispirms samitrināt apmatojumu ar siltu ūdeni. Vienmērīgi uzpilināt šampūnu uz muguras no kakla līdz astei. Vienmērīgi iemasēt šampūnu apmatojumā ar apļveida kustībām pārklājot visu ķermeņa virsmu, un panākot bagātīgu putu veidošanos. Atstāt šampūnu uz ādas virsmas iedarboties 1-2 minūtes. Pēc tam apmatojumu rūpīgi izskalojiet ar remdenu ūdeni. Ja nepieciešams, procedūru atkārtot. Lietošanas biežums – paredzēts regulārai lietošanai. Uzmanību lietotājam! Tikai ārīgai lietošanai dzīvniekiem. Satur amidopropilbetaīnu (CAS 147170-44-3), un 3-((C 12-18)-acilamino)-N-(2-((2- hidroksietil)amino)-2- oksoetil)-N,N-dimetil-1- propanamīnhlorīdu (CAS 164288- 56-6). Izvairīties no produkta iekļūšanas acīs vai ausīs. Ja iekļuvis acīs, vairākas minūtes acis skalot ar ūdeni. Ja lietojiet kontaktlēcas, izņemiet tās, un turpiniet skalot acis ar ūdeni. Ja kairinājums saglabājas, meklēt medicīnisku palīdzību, produkta marķējumu uzrādot ārstam. Nepieļaut produkta nonākšanu ūdenstilpnēs- kaitīgs ūdens organismiem. Uzglabāt: temperatūrā lidz 30 C, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Nepieļaut produkta uzglabāšanu ilgstoši paaugstinātā temperatūrā. Iepakojums: 200ml flakons.
Ražotājs: Virbac, Francija. Izplatītājs: Bertas Nams SIA, Rīga.

Specifikācija

Tips suņiem

Tips kaķiem

Zīmols

Ražotājs

Tilpums

200ml

Svars

0.2

Pielietojums

,

Dzīvnieka suga

,

Svars 0.2 kg