0

Grozā nav neviena produkta.

Virbac Sebolytic SS.G dermatoloģisks šampūns suņiem un kaķiem 200ml

15.90

Kopšanas līdzeklis – dermatoloģiskais šampūns suņiem un kaķiem. Pielieto keratoseborejas gadījumā. Sebolytic® šampūnu lieto: pārmērīga ādas keratinizācijas efekta samazināšanai; seborejas samazināšanai; naktēriju un sēnīšu aktivitātes (ieskaitot Staphylococcus intermedius, Pseudomanas aeruginosa, Malassezia pachydermatis) samazināšanai; ādas mikrofloras sastāva un darbības normalizēšanai; ādas iekaisuma un niezes samazināšanai un epidermas šūnu membrānu funkciju atjaunošanai; nepatīkama aromāta mazināšanai.

Noliktavā 10+ prece/-es

 • Ir noliktavā
 • Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 4439 Birka:
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Kopšanas līdzeklis, dermatoloģiskais šampūns suņiem un kaķiem. Pielieto keratoseborejas gadījumā. Sebolytic® šampūnu lieto:

 • Pārmērīga ādas keratinizācijas efekta samazināšanai
 • Seborejas samazināšanai
 • Baktēriju un sēnīšu aktivitātes (ieskaitot Staphylococcus intermedius, Pseudomanas aeruginosa, Malassezia pachydermatis) samazināšanai
 • Ādas mikrofloras sastāva un darbības normalizēšanai
 • Ādas iekaisuma un niezes samazināšanai un epidermas šūnu membrānu funkciju atjaunošanai.
 • Nepatīkama aromāta mazināšanai

Sastāvā ietilpstošais cinka glikonāts un B6 vitamīns (mikrokapsulu formā) regulē tauku folikulu darbību. Salicilskābe atbrīvo epidermu no pārmērīga keratīna. Virbac Glikotehnoloģija– unikāla monosaharīdu un alkilgrupas poliglikozīdu kombinācija, kurai piemīt mikroroganismu augšanu mazinošas īpašības. Mikroemulsijas forma palīdz sastāvdaļām dziļi iekļūt ādā, saaudzīgai un efektīvai iedarbībai. Sferulīti (īpaša mikrokapsulu tehnoloģija) – nodrošina vienmērīgi noturīgu un kontrolētu aktīvo vielu izdalīšanos uz ādas virsmas. Produkta pH atbilst dzīvnieku ādas fizioloģiskam pH.

 • Sastāvs: saudzīgas virsmaktīvās vielas, monosaharīdi, alkil/poliglikozīdi (Virbac Glikotehnoloģija), cinka glikonāts, B6 vitamīns, salicilskābe, linolskābe, gamma- linolēnskābe, piroktona olamīns, tējas koka etēriskās eļļas (dabisks aromāts), sferulīti.

Lietošana: pirms lietošanas pudeli rūpīgi sakratīt. Izmantojiet pievienoto mērtrauciņu, lai lietotu nepieciešamo šampūna daudzumu saskaņā ar veterinārārsta ieteikumu. Ieteicamās produkta devas atbilstoši dzīvnieka ķermeņa svaram:

 • <5 kg – 10 ml
 • 5-10 kg – 20 ml
 • 10 – 20 kg – 30 ml
 • 20 – 30 kg, – 40 ml
 • 30-45 kg – 60 ml
 • > 45 kg līdz – 75 ml

Devas aprēķins balstās uz dzīvnieka ķermeņa virsmas laukumu, kas tiek aprēķināts ņemot vērā dzīvnieka svaru. Norādītās devas ir orientējošas un atkarīgas no dzīvnieka klīniskās izmeklēšanas secinājumiem ( dermatoloģiskā problēma, šķirne, apmatojums).

Vispirms samitrināt apmatojumu ar siltu ūdeni. Vienmērīgi iemasēt šampūnu apmatojumā, pārklājot visu ķermeņa virsmu. Pēc tam apmatojumu izskalot. Mazgāšanas procedūru atkārtot 2 reizes, un otro reizi atstāt šampūnu uz ādas virsmas iedarboties 5 minūtes. Pēc tam rūpīgi noskalojiet ar remdenu ūdeni. Dažreiz nepieciešams lietot 2 -3 reizes nedēļā vai saskaņā ar veterinārārsta norādījumiem.

Uzmanību lietotājam! Tikai ārīgai lietošanai dzīvniekiem. Pēc lietošanas mazgāt rokas. Izvairīties no produkta iekļūšanas acīs vai ausīs. Ja ieļuvis acīs, vairākas minūtes acis skalot ar ūdeni. Ja kairinājums saglabājas, meklēt medicīnisku palīdzību, produkta marķējumu uzrādot ārstam. Nepieļaut produkta nonākšanu ūdenstilpnēs- kaitīgs ūdens organismiem.

Uzglabāt: temperatūrā lidz 30 C, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Nepieļaut produkta uzglabāšanu ilgstoši paaugstinātā temperatūrā.
Iepakojums: 200ml flakons ar mērtrauciņu.
Ražotājs: Virbac, Francija.
Izplata: Bertas Nams SIA, Rīga.

Specifikācija

Tips suņiem

Tips kaķiem

Zīmols

Virbac

Ražotājs

Svars

0.2

Pielietojums

,

Svars 0.2 kg

Atsauksmes

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Virbac Sebolytic SS.G dermatoloģisks šampūns suņiem un kaķiem 200ml”

Your email address will not be published.