0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin SHN Giant Puppy sausā barība gigantisko šķirņu kucēniem

103.90

Pilnvērtīga barība suņiem – speciāli gigantisko šķirņu suņu kucēniem (pieauguša suņa svars > 45kg) – līdz 8 mēnešu vecumam.

Notīrīt
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga barība suņiem – speciāli gigantisko šķirņu suņu kucēniem (pieauguša suņa svars > 45kg) – līdz 8 mēnešu vecumam.

Augšana ir būtisks suņa dzīves posms – tas ir jaunu atklājumu, jaunu tikšanos un fizisku izmaiņu laiks. Šajā galvenajā periodā jūsu gigantiskā kucēna imūnsistēma attīstās pakāpeniski, tāpēc papildu uzturvērtības atbalsts ir ļoti svarīgs. ROYAL CANIN® Giant Puppy barība satur patentētu antioksidantu kompleksu, kas darbojas kopā, lai atbalstītu kucēna dabisko aizsargspēju, kā arī vispārējo veselību. Tā kā jūsu kucēnam ir ļoti ātri aug, ir svarīgi dot kucēnam barību ar barības vielām, kas palīdz uzturēt straujo augšanu pirmajā augšanas posmā. Tāpēc ROYAL CANIN® Giant Puppy barība ir īpaši izstrādāta ar pielāgotu enerģijas daudzumu, lai veicinātu veselīgu un noturīgu augšanu. Stratēģiskais enerģijas un minerālvielu (piemēram, kalcija un fosfora) līdzsvars ROYAL CANIN® Giant Puppy veicina veselīgu kaulu mineralizāciju gigantisko šķirņu kucēniem. Tas palīdz atbalstīt locītavu un kaulu nostiprināšanos, kā arī veselīgu augšanu.

Specifikācija

Iepakojuma svars

,

Tips suņiem

Dzīvnieka suga

Ražotājs

Svars

15, 3, 5

Zīmols

Suņa izmērs

Svars Nav pieejams