0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin CCN Mini Dental Care sausā barība suņiem

12.9074.90

Pilnvērtīga sausā barība maza izmēra suņiem, kurus mēdz piemeklēt zobu jutīgums. Suņu barība ir paredzēta pieaugušiem suņiem vecumā no 10 mēnešiem.

Notīrīt
Daudzums
SKU: CCN MINI DENTAL CARE Birkas: ,
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga barība suņiem – pieaugušiem un nobriedušiem mazu šķirņu suņiem (no 1 līdz 10 kg) – vecākiem par 10 mēnešiem – suņiem ar noslieci uz zobu jutīgumu.

Svarīgi ir aizsargāt jūsu suņa zobus. Pēc tam, kad jūsu suns būs beidz ēst, baktērijas dabiski piestiprinās pie viņa zobiem. Ja viņa zobi netiks tīrīti, tas var izraisīt aplikumu, kas galu galā kļūst par zobakmeni – risks jūsu suņa veselībai. ROYAL CANIN® Dental Care Mini ir piemērots suņiem, kuriem ir nosliece uz zobu jutīgumu, kuru svars ir līdz 10 kg. Šajā īpaši garšīgajā receptē ir uzlabota mehāniskā granulas tekstūra, kas paredzēta jūsu suņa zobu virsmas tīrīšanai, vienlaikus palīdzot apturēt aplikuma un zobakmens veidošanos. Granulas tekstūra ieskauj katru zobu, kad suns nokož, tas nozīmē, ka katrs kumoss berzē zoba virsmu ar suku. Turklāt ROYAL CANIN® Dental Care Mini barojošās granulas ir uzlabots ar helātiem, kas saistās ar kalciju jūsu suņa mutē, tas palīdz novērst zobakmens veidošanos. ROYAL CANIN® Dental Care Mini ir zinātniski pārbaudīts un pierādīts, ka tas samazina zobakmens veidošanos līdz 69%. Tas nozīmē, ka ROYAL CANIN® Dental Care Mini rezultāti ir pierādīti.

Specifikācija

Iepakojuma svars

,

Tips suņiem

, ,

Dzīvnieka suga

Ražotājs

Svars

1, 8

Zīmols

Suņa izmērs

Svars Nav pieejams