0

Grozā nav neviena produkta.

Nano Sanitas – izsmidzināms līdzeklis nepatīkamo aromātu novēršanai “Odor Vanish” 250 ml

8.99

Samazina nepatīkamu aromātu mīļdzīvnieka turēšanas vietā un telpās. Izsmidzināms, efektīvu nanotehnoloģiju saturošs līdzeklis regulārai lietošanai maza vai vidēja lieluma mīļdzīvnieku gadījumā (suņi, kaķi, putni u.c.). Satur sudraba nanodaļiņas.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: 9313
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Samazina nepatīkamu aromātu mīļdzīvnieka turēšanas vietā un telpās. Izsmidzināms, efektīvu nanotehnoloģiju saturošs līdzeklis regulārai lietošanai maza vai vidēja lieluma mīļdzīvnieku gadījumā (suņi, kaķi, putni u.c.). Satur sudraba nanodaļiņas. Nesatur konservantus (t.sk. parabēnus). Sastāvdaļām nav lietošanas ierobežojumu, tāpēc produkts piemērots biežai lietošanai. Produkta lietošanu iesaka veterinārārsti. Ērts iepakojums ar izsmidzinātāju.

Sastāvs: ūdens, sudraba nanodaļiņas.
Lietošana: vispirms flakonu rūpīgi sakratīt. Izsmidzināt uz mīļdzīvnieka turēšanas piederumiem (guļvietas u.c.) no 30-50 cm attāluma. Viens izsmidzinātāja piespiediens noklāj apmēram 100 cm2 laukumu. Ja nepieciešams, pēc dažām minūtēm apsmidzināto virsmu noslaucīt ar sausu salveti vai lupatiņu. Lietošanas biežums – pēc nepieciešamības. Neizsmidzināt tieši uz dzīvnieka vai cilvēka ādas.

Uzglabāt bērniem un dzīvniekiem neredzamā un nepieejamā vietā. Pēc pirmreizējas iepakojuma atvēršanas, izlietot 12 mēnešu laikā. Iepakojums: 250ml flakons ar izsmidzinātāju. Ražotājs: PLiN Nanotechnology S.A., Grieķija. Izplatītājs: Bertas Nams SIA, Rīga.

Specifikācija

Tips suņiem

Tips kaķiem

Zīmols

Ražotājs

Tilpums

250ml

Svars 0.25 kg