0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin CCN Sterilised konservi sterilizētiem suņiem

1.39

Pilnvērtīga barība suņiem – strilizētiem un kastrētiem pieaugušiem suņiem, kas vecākiem par 10 mēnešiem – suņiem, kuriem ir tendence uz liekā svara veidošanos. Jūsu suņa vielmaiņa bieži palēninās pēc sterilizācijas. Var gadīties, ka suns ir laimīgāks uz dīvāna nekā piedzīvojumos, lai arī ēdienreizēs joprojām ir kārs. Ir labi zināms, ka sabalansēts uzturs var palīdzēt dzīvniekiem labāk tikt galā ar veselības problēmām.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: 27031K Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga barība suņiem – strilizētiem un kastrētiem pieaugušiem suņiem, kas vecākiem par 10 mēnešiem – suņiem, kuriem ir tendence uz liekā svara veidošanos. Jūsu suņa vielmaiņa bieži palēninās pēc sterilizācijas. Var gadīties, ka suns ir laimīgāks uz dīvāna nekā piedzīvojumos, lai arī ēdienreizēs joprojām ir kārs. Ir labi zināms, ka sabalansēts uzturs var palīdzēt dzīvniekiem labāk tikt galā ar veselības problēmām. Šīs suņu barības jomā, piemēram, jūsu barības, rīcībā ir gadu desmitiem padziļināti suņu uztura zinātniskie pētījumi.

Piemērots jebkura lieluma suņiem, ROYAL CANIN® Sterilised pastēte ir īpaši izveidota ar aktīvām barības vielām, kas palīdz apmierināt jūsu suņa badu, vienlaikus uzturot viņu atbilstošā formā un aktīvu. ROYAL CANIN® Sterilised pastēte garšīgā recepte ir bagāta ar viegli sagremojamiem proteīniem, kas ir īpaši pielāgoti jūsu suņa īpašajām vajadzībām. Šīs barības olbaltumvielas palīdz jūsu sunim uzturēt muskuļu masu, vienlaikus samazinot arī kaloriju un tauku daudzumu uzturā. Turklāt ROYAL CANIN® Sterilised pastēte ir mērens tauku saturs un optimāla uztura šķiedrvielu kombinācija, kas palīdz jūsu sunim uzturēt ideālu svaru, vienlaikus palīdzot arī justies pilnvērtīgam. Papildus šai garšīgajai pastētei mūsu sterilizētā uztura programmā ir pieejama arī kā kraukšķīga granulas. Abas ir pilnvērtīgas un lieliski papildina viena otru. Kāpēc gan neizmēģināt pastēti kā garšīgu papildinājumu granulām ?Pārslēdziet suni uz ROYAL CANIN® Sterilised pastēte un esiet pārliecināts par atbisltošu augstas kvalitātes barības vielu priekšrocībām, lai jūsu suns būtu aktīvs, atbilstošas formas un veselīgs.

Specifikācija

Tips suņiem

Dzīvnieka suga

Skaits iepakojumā

Iepakojuma svars

Ražotājs

Zīmols

Suņa izmērs

Svars 0.085 kg