0

Grozā nav neviena produkta.

Ear Cleansing Solution Vet Selection šķīdums suņu un kaķu ausu tīrīšanai 237ml

9.29

Ear cleansing solution suņiem un kaķiem šķīdina auss sēru, normalizē vidi auss kanālā, aizkavē iekaisumu veidošanos.

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: VET8836
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Dzīvnieku auss kanāls ir L- formas, tāpēc netīrumi un auss sērs uzkrājas auss kanālā kopā ar mitrumu, radot labvēlīgu vidi baktēriju augšanai. Lai to nepieļautu, svarīgi auss kanālu turēt tīru un sausu. Ausis nedrīkst tīrīt ar ūdeņraža pārskābi vai kādu citu kodīgu līdzekli. Piemērotākie ir speciāli ausu tīrīšanai domātie šķidrumi, piemēram, Ear cleansing solution.

Ear Cleansing Solution suņiem un kaķiem šķīdina auss sēru, normalizē vidi auss kanālā, aizkavē iekaisumu veidošanos. Lai nepieļautu iekaisumu rašanos, atkarībā no izdalījumu intensitātes, ausis jātīra 1 – 3 reizes nedēļā un obligāti pēc peldes vai mazgāšanas, īpaši suņiem ar nokarenām ausīm, jo mitrums veicina iekaisumu rašanos.

Vispirms ausī iepilina Ear Cleansing Solution, auss pamatni nedaudz pamasē, lai netīrumi un auss sērs izšķīstu, tad ar vates kociņu vai tamponu ausi iztīra. Šķidrumu izmanto iekaisušu ausu tīrīšanai pirms zāļu aplikācijas.
Ear cleansing solution šķidrumi nelielos iepakojumos nodrošināti ar speciālu vāciņu – pilinātāju, ērtai lietošanai.

Sastāvs: Dejonizēts ūdens, Propilēnglikols, Alkohols, Pienskābe, Alvejas gēls, Salicilskābe, Glicerīns, Dioktilnātrija sulfosukcināts, Smaržvielas, Benzoskābe, Benzilalkohols.

Smarža: Puķuzirnīšu/vaniļas aromāts, Melones/gurķu aromāts

Specifikācija

Dzīvnieka suga

,

Suņa izmērs

Pielietojums