0

Grozā nav neviena produkta.

Diclorex Foam dezinficējošas putas suņu un kaķu ādas veselībai 200ml

10.90

Dezinficējošas, antimikrobiālas un antifungālas iedarbības putas ādas veselības nodrošināšanai suņiem un kaķiem. Palīglīdzeklis sēņu, alerģiskas, baktēriālas, parazitāras izcelsmes ādas slimību gadījumos. Sastāvā esošās vielas veicina dziļu ādas tīrīšanu, lipīdu slāņa atjaunošanos un niezes samazināšanos.

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: VET7343
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Dezinficējošas, antimikrobiālas un antifungālas iedarbības putas ādas veselības nodrošināšanai suņiem un kaķiem. Palīglīdzeklis sēņu, alerģiskas, baktēriālas, parazitāras izcelsmes ādas slimību gadījumos. Sastāvā esošās vielas veicina dziļu ādas tīrīšanu, lipīdu slāņa atjaunošanos un niezes samazināšanos. Var lietot vienu pašu vai kā ādas slimību terapijas palīglīdzekli.

Sastāvdaļas: Ūdens, Dipropilēns, Glikols, PEG 40, Hidrogenēta rīcineļļa, Malaleuca alternifolia 3%, Polisorbāts 20, Kokamīds DEA, PPG 26, Butet-26-etil linolenāts, etil linoleāts, hlorheksidīna diglukonāts 0.5%, glicerirhetiniskā skābe, Aloe ferox, BHT, disodium EDTA.

Lietošana un devas: 2 reizes dienā putas aplicē skartajam ādas laukumam un viegli iemasē. Lietošanu turpina līdz stāvoklis uzlabojas vai pēc veterinārārsta norādījumiem.

Brīdinājums. Neļaut laizīt apstrādāto vietu.

Specifikācija

Dzīvnieka suga

,

Suņa izmērs

Foresto siksnas, Effitix un citi pretērču un pretblusu līdzekļi suņiem un kaķiem