0

Grozā nav neviena produkta.

Royal Canin FBN Persian sausā barība kaķiem

7.99122.90

Pilnvērtīga un sabalansēta barība kaķiem – īpaši radīta pieaugušiem Persijas šķirnes kaķiem, vecākiem par 12 mēnešiem. Persijas šķirnes kaķiem barības granulas ir viegli satveramas un košļājamas.

Notīrīt
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Pilnvērtīga un sabalansēta barība kaķiem – speciāli pieaugušiem persiešu šķirnes kaķiem – vecākiem par 12 mēnešiem.

  • Īpaši pielāgotas īsiem žokļiem: Īpaši izstrādātās mandeļveida barības granulas ar optimālu kontaktvirsmas laukumu. Persijas šķirnes kaķiem ir viegli satveramas un košļājamas.
  • Apmatojuma kamolu veidošanās mazināšanai: Īpašs šķiedrvielu maisījums ar ceļtekas sēklām, kas satur daudz gļotvielu, palīdz dabiski stimulēt zarnu satura kustību, izvadīt norīto apmatojumu un kontrolēt apmatojuma kamolu veidošanos.
  • Garā apmatojuma veselībai: Īpašais uzturvielu komplekss palīdz stiprināt ādas barjerfunkciju un saglabāt ādas un apmatojuma veselību. Barība ir bagātināta ar omega-3 un omega-6 taukskābēm.
  • Apmatojuma kamolu samazināšana: Pateicoties garajam un blīvajam apamtojumam persiešu kaķi kopjot sevi norij lielu daudzumu apamtojumu. Specifisks šķiedru maisījums (tajā skaitā psyllium bagāts ar gļotvielām) palīdz stimulēt zarnu tranzītu un kontrolē apamtojuma kamolu veidošanos.

Specifikācija

Iepakojuma svars

, , ,

Tips kaķiem

Dzīvnieka suga

Zīmols

Ražotājs

Svars

0, 10, 2, 4

Svars Nav pieejams