0

Grozā nav neviena produkta.

Relaxivet Spot-on nomierinoši pilieni kaķiem/suņiem N4

2.45

Relaxivet nomierinoši spot-on pilieni paredzēti nevēlamas uzvedības korekcijai gadījumā, kad suņiem un kaķiem ir stress, bailes un satraukums. Ieteicams lietot dzīvnieka transportēšanas laikā; veterinārārsta vai izstādes apmeklējuma laikā; trokšņu un sprādzienu (pērkona negaiss, uguņošana) izraisītu baiļu gadījumā.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: 10663 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Relaxivet nomierinoši spot-on pilieni paredzēti nevēlamas uzvedības korekcijai gadījumā, kad suņiem un kaķiem ir stress, bailes un satraukums. Ieteicams lietot dzīvnieka transportēšanas laikā; veterinārārsta vai izstādes apmeklējuma laikā; trokšņu un sprādzienu (pērkona negaiss, uguņošana) izraisītu baiļu gadījumā. Sastāvā esošās kaķu mētras un rozmarīna ēteriskās eļļas, māteres un ķiverenes ekstrakti labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu, veicina dzīvnieku nervu sasprindzinājuma, agresijas un nemiera mazināšanu. Iedarbība sākas pēc 30 minūtēm.

Lietošana: lieto dzīvniekiem uzpilinot uz sausas, nebojātas ādas vietā, kas nav pieejama nolaizīšanai – starp lāpstiņām uz kakla. Pipetei nolauž augšgalu un uzpilina uz ādas: kaķiem – 0,5 ml (vienu pipeti) , suņiem – 0,5 ml uz 5 kg dzīvnieka ķermeņa svara, 1 stundu pirms paredzamā stresa.

Sastāvdaļas: dietilēnglikola monoetilēteris, polisorbāts-80, PEG-40, kaķu mētras un rozmarīna ēteriskās eļļas, māteres un Baikāla ķiverenes propilēnglikola ekstrakti, butilhidroksianizols, butilhidroksitoluols.

Piesardzības pasākumi: pēc lietošanas rokas jānomazgā ar ziepēm. Izvairīties no līdzekļa nokļūšanas acīs un gļotādās.

Uzglabāšana: uzglabā pilienus aizvērtā ražotāja iepakojumā, no tiešiem saules stariem aizsargātā vietā, atsevišķi no pārtikas produktiem un barības, temperatūrā no 5 ⁰C līdz 25 ⁰C. Uzglabāt bērniem un mājdzīvniekiem neredzamā un nepieejamā vietā. Nelietot pēc derīguma termiņa beigām.

Derīguma termiņš un raž sērijas nr. – skat. uz iepakojuma.
Iepakojuma izmērs – skat. uz iepakojuma. (4 pipetes pa 0,5ml).
Ražotājs – Ekoprom NPF AO, Krievija.
Izplata: „BERTAS NAMS” SIA; Ventspils iela 50; k-6, Rīga

Specifikācija

Dzīvnieka suga

,

Pielietojums

Lietošanas veids

Tips kaķiem

, , ,

Tips suņiem

, , ,

Suņa izmērs

Zīmols

Ražotājs

20% atlaide zoo precēm Animu klientiem