0

Grozā nav neviena produkta.

Beaphar Ungezieferband Katze kakla siksna kaķiem pret ērcēm un blusām 35cm

5.99

Pretblusu, pretērču kakla siksna kaķiem – Beaphar Ungezieferband – kakla siksna pret blusām un ērcēm kaķiem, kakla siksnas garums: 35 cm

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 35 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Specifikācija

Tips kaķiem

Ražotājs

Zīmols

Beaphar

Produkta apraksts

Pretblusu, pretērču kakla siksna kaķiem – Beaphar Ungezieferband – kakla siksna pret blusām un ērcēm kaķiem, kakla siksnas garums: 35 cm

MĒRĶA SUGAS: Kaķi Viena apkakle satur: diazinons 2,1 g

Papildvielās: Polivinilhlorīds, epoksidizēta sojas pupiņu eļļa, bārija laurāts, piparmētru eļļa. Pigmenta kvēpi (melns), eritrozīnu E-127 (sarkans), vai titāna dioksīds E-171, dzeltenais pigments 83 un irgalite dzeltens BAW (dzeltens) -attiecīgajai kakla siksnas krāsai.

INDIKĀCIJA(-S): Ar blusām un/vai ērcēm invadēti dzīvnieki

KONTRINDIKĀCIJAS: Piesardzības nolūkā nerekomendē lietot:-slimiem dzīvniekiem un dzīvniekiem atveseļošanās periodā;-dzīvniekiem ar aknu disfunkciju; -dzīvniekiem ar nieru slimībām; -dzīvniekiem ar paaugstinātu jutību pret organiskajiem fosfora savienojumiem; -dzīvniekiem ar sirds nepietiekamību, bronhu spazmām, krampjiem -dzīvniekiem līdz 6 mēnešu vecumam; – dzīvniekiem grūsnības un laktācijas laikā; -dzīvniekiem ar plašiem ādas bojājumiem. Nelietot vienlaicīgi ar citiem insekticīdiem. Kakla siksnas pretparazitārā iedarbība ir novērojama 5.-10. dienā no uzlikšanas brīža, un tā ilgst līdz 6 mēnešiem.

IESPĒJAMĀS BLAKUSPĀRĀDĪBAS: Reti novēro alerģiskas ādas reakcijas. Ja novērojat jebkuras būtiskas blakus parādības vai citu iedarbību, kas nav minētas šajā lietošanas instrukcijā, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu.

DEVAS ATKARĪBA NO DZĪVNIEKU SUGAS: Kakla siksna lietošanai ap kaklu.Viena kakla siksna katram dzīvniekam. Izņemiet kakla siksnu no hermetizētā iepakojuma, atritiniet un noņemiet plastikāta loksnītes no siksnas iekšpuses. Aplieciet siksnu brīvi ap dzīvnieka kaklu un nogrieziet pāri palikušo lieko siksnas galu. Siksnu nedrīkst savilkt pārāk cieši (ieteicams, lai starp siksnu un kaklu var palikt divus pirkstus). Pirmajās dienās pēc siksnas uzlikšanas pārbaudiet dzīvnieka ādu kakla apvidū, jo dažiem dzīvniekiem siksnas nospiedums var izraisīt kairinājumu. Regulāri pārbaudiet kakla siksnas ciešumu. Kakla siksnas efektivitātes ilgumu nosaka dzīvnieka apmatojuma garums un stāvoklis, dzīvnieka aktivitātes pakāpe un parazītu invāzija. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu kakla siksnas efektivitāti, dzīvniekus ar raupju, savēlušos vai netīru apmatojumu vajadzētu nomazgāt ar šampūnu pirms kakla siksnas uzlikšanas. Ja kakla siksnas efektivitāte izbeigusies, tā jānomaina. Dzīvnieka aprūpe var tikt turpināta kā parasti. Noņemiet kakla siksnu pirms dzīvnieka mazgāšanas un atkal aplieciet ap kaklu, kad apmatojums ir sauss. Bieža saskare ar ūdeni (lietus, peldēšanās, mazgāšana) var mazināt kakla siksnas efektivitāti. Blusu invāzijas gadījumā visi mājsaimniecībā esošie dzīvnieki jāapstrādā ar piemērotu, reģistrētu insekticīdu.