0

Grozā nav neviena produkta.

Beaphar CatComfort 30 Day Refill nomierinošs līdzeklis kaķiem

19.09

Nomaināms flakons difuzoram CatComfort ar feromoniem kaķiem un kaķēniem. Efektīvs 30 dienas. Ir klīniski pierādīts, ka Beaphar CatComfort feromoni nomierina kaķi un samazina nevēlamu uzvedību, izmantojot kaķa atzītos feromonus, un veicina pārliecības sajūtu.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: BE17117 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Nomaināms flakons difuzoram CatComfort ar feromoniem kaķiem un kaķēniem. Efektīvs 30 dienas. Ir klīniski pierādīts, ka Beaphar CatComfort feromoni nomierina kaķi un samazina nevēlamu uzvedību, izmantojot kaķa atzītos feromonus, un veicina pārliecības sajūtu. Tas palīdz kaķim justies kā mājās un mazina kopīgas problēmas, piemēram, nepiemērotu skrāpēšanu, urināciju vai vispārējas trauksmes sajūtas. Beaphar CatComfort ir īpaši noderīgs, ja ir izmaiņas kaķa vidē, piemēram, pārvietošanās mājā, jaunie ģimenes locekli vai pat mēbeļu pārvietošana. Pārmērīgs stress kaķiem var dažkārt izraisīt arī slimības. Feromons, ko izmanto Beaphar CatComfort, ir kaķa sejas feromona kopija, ko viņi dabiski veido, un kas dod kaķiem nepārtrauktu un pārliecinošu ziņojumu, ka viņi ir drošā zonā. Tas ir neticami vērtīgi, palīdzot jaunam kaķim ātri nokārtot savu rutīnu. Beaphar CatComfort neietekmē citus dzīvniekus un nav sedācijas līdzeklis, un to var izmantot kopā ar citiem medikamentiem.

  • Samazina problēmas uzvedību:
  • Vertikāla skrāpēšana,
  • Marķējums ar urīnu,
  • Bailes un agresija,
  • pārmērīga ņaudēšana

Sastāvs: F3 kaķu sejas feromona analogs 2%, Izoparafīnie ogļūdeņražu qs 100 g. Lietošana: izmantojams tikai ar 230V kontaktligzdu. NELIETOJIET kopā ar vairāku ligzdu pagarinātāji, adapterī vai pārveidotājā. 48 ml pudelīte 30 dienas ilgstošai lietošanai. BĪSTAMI!

Satur: ogļūdeņraži, C14- C19, izoalkāni, cikliski, 2% aromātiskie savienojumi. Ja norīts un iekļūst elpceļos, var būt letāls iznākums. Sargāt no bērniem. Pirms lietošanas izlasiet etiķeti. Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, paņemiet līdzi produkta konteiners vai etiķete. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU vai ārstu. NEIZRAISĪT vemšanu. Glabāt aizslēgtu. Iznīcināt saturu / konteineru saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Atkārtota iedarbība var izraisīt ādas sausumu vai plaisāšanu.

Specifikācija

Tips kaķiem

Ražotājs

Zīmols