0

Grozā nav neviena produkta.

Health Indicator indikators kaķu smiltīm 200g

5.39

Produkts pieejams tikai kā dāvana, pērkot jebkurus pakaišus vai smiltis kaķu tualetēm. Uzzini vairāk mūsu blogā: “Indikators kaķu smiltīm – palīgs mīluļa veselības stāvokļa novērošanā”.

Produkts paredzēts regulārai lietošanai kopā ar ikdienā lietotajām kaķu smiltīm (pakaišiem), lai noteiktu agrīnas bioķīmiskas izmaiņas kaķu urīnā, kas var liecināt par iespējamām kaķa veselības problēmām (urīnakmeņi, kristalūrija, urīnizvadceļu iekaisums, cistīts, nieru darbības traucējumi, audzēji u.c.). Tādejādi ir iespējams savlaicīgi meklēt veterināro palīdzību, pirms vēl kaķim ir parādījušās klīniskas slimības pazīmes.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: 8215
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Produkts paredzēts regulārai lietošanai kopā ar ikdienā lietotajām kaķu smiltīm (pakaišiem), lai noteiktu agrīnas bioķīmiskas izmaiņas kaķu urīnā, kas var liecināt par iespējamām kaķa veselības problēmām (urīnakmeņi, kristalūrija, urīnizvadceļu iekaisums, cistīts, nieru darbības traucējumi, audzēji u.c.). Tādejādi ir iespējams savlaicīgi meklēt veterināro palīdzību, pirms vēl kaķim ir parādījušās klīniskas slimības pazīmes.

Health Indicator® sastāvā esošā indikatorviela reaģē ar krāsas izmaiņām uz dažādām urīna bioķīmisko rādītāju novirzēm. Saskarē ar normāla sastāva urīnu Health Indicator® kļūst gaiši līdz tumši dzeltens, albuminūrijas gadījumā iekrāsojas oranžs, hematūrijas gadījumā – sarkans, sārmainas urīna pH reakcijas gadījumā – zaļš līdz zils (fizioloģiski normāls kaķa urīna pH – viegli skābs līdz neitrāls). Satur dezodorējošas piedevas un ir saderīgs ar gandrīz visiem kaķu smilšu/pakaišu veidiem.

  • Sastāvs: augstas absorbcijas kristāliskais koloidālais silīcijs, indikatorviela

Lietošana: vienu reizi mēnesī, atjaunojot kaķu smiltis tualetes vanniņā, pilnu Health Indicator® iepakojuma saturu (200 g) uzber kaķu smiltīm/pakaišiem, tās vienmērīgi nosedzot. Aptuveni vienu (1) minūti pēc kaķa tualetes apmeklējuma pārbauda ar urīnu samitrinātā Health Indicator® krāsu, salīdzinot ar krāsu skalu uz produkta iepakojuma. Ja kaķa urīns ir normāls, Health Indicator® krāsa atbilst skalai sadaļā “normal colors”. Health Indicator® krāsa atbilst skalai sadaļā “go visit the vet”, ir vēlams nekavējoties sazināties ar savu veterinārārstu, lai veiktu kaķa veselības pārbaudi.

Samitrināto Health Indicator® izvāc no pakaišiem ar plastmasas lāpstiņas vai karotes palīdzību. Pēc testa veikšanas nesamitrināto Health Indicator® ir jāiemaisa smiltīs/pakaišos, tādejādi tas palīdzēs tajos samazināt nepatīkamu aromātu. Ja mājās ir vairāki kaķi, tad pārbaudi ar Health Indicator® ir jāveic, katram kaķim nodrošinot atsevišķu smilšu/pakaišu tualeti. Ja kaķim ir ieradums pirms tualetes izmantošanas pakaišus kašņāt, tad pārbaudei lieto tikai Health Indicator®, to ieber vienmērīgā kārtiņā tukšā tualetes vanniņā. Pēc pārbaudes veikšanas, tualeti papildina ar parastajām smiltīm/pakaišiem. Piezīme: lai arī Health Indicator® ir saderīgs ar gandrīz visiem smilšu/pakaišu veidiem, tomēr var būt maldinošas nianses iegūtajos rezultātos, tāpēc drošībai pirms pirmās lietošanas reizes tiek ieteikts veikt saderības testu ar ikdienā lietotajām smiltīm/pakaišiem.

  1. Nomainīt smiltis/pakaišus tualetē. Atkarībā no smilšu/pakaišu veida, iebērt 2-3 cm biezu kārtu. Tas ir mazāk kā parasti izmanto, bet šajā gadījumā palīdzēs labāk atšķir krāsas izmaiņas.
  2. Lai vispirms iepazītos ar produkta darbību, lēzenā bļodiņā ieber Health Indicator® aptuveni tējkarotes apjomā. Uz Health Indicator® uzpilina dažus ūdens pilienus. Nogaidīt vismaz vienu minūti. Ja HEALTH INDICATOR® krāsa saglabājas normālas krāsas robežās (salīdzinot ar krāsu skalu), tad var turpināt pārbaudi.
  3. Tagad var veikt saderības testu. Lēzenā bļodiņā vienmērīgā kārtiņā ieber izmantotās smiltis/pakaišus. Uz tām vienmērīgi uzkaisa 3 tējkarotes Health Indicator®. Uz tā uzlej 2 tējkarotes ūdens. Nogaidīt vismaz vienu minūti. Ja Health Indicator® krāsa saglabājas normālas krāsas robežās (salīdzinot ar krāsu skalu), tad izmantotās smiltis/pakaiši ir saderīgi ar Health Indicator®. Pretējā gadījumā ir nesaderība, un ir jāizvēlas citas smiltis/pakaiši, vai arī ikmēneša pārbaudei jāizmanto tikai Health Indicator® atsevišķi, kā aprakstīts iepriekš.

Brīdinājumi. Jebkuru kaķa parastās uzvedības izmaiņu, vai slimības klīnisku pazīmju gadījumā vienmēr ir svarīgi nekavējoties sazināties ar veterinārārstu, pat ja indikators nenorāda novirzes kaķa urīnā. Šis produkts NAV “mājas diagnostikas” instruments un NEAIZVIETO kvalificēta veterinārārsta veikto dzīvnieka izmeklēšanu. Health Indicator® nevar noteikt visas novirzes kaķa urīna bioķīmiskajā sastāvā. Tikai Jūsu veterinārārsts spēj veikt pilnvērtīgu dzīvnieka izmeklēšanu un noteikt diagnozi. Kaķa izkārnījumi var saturēt toksoplazmozes ierosinātāju. Grūtniecēm, vai ja bērnu baro ar krūti, kā arī personām ar novājinātu imūnsistēmu jābūt ļoti uzmanīgiem un rūpīgi jāmazgā rokas pēc saskares ar smiltīm/pakaišiem, kas ir piesārņoti ar kaķa izkārnījumiem un urīnu.

Uzglabāt sausā, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Izplatītājs: Bertas Nams SIA, Rīga, Ventspils iela 50 k6.

Specifikācija

Tips kaķiem

, ,

Zīmols

Ražotājs

Iepakojuma svars

Svars 1 kg
Foresto siksnas, Effitix un citi pretērču un pretblusu līdzekļi suņiem un kaķiem