0

Grozā nav neviena produkta.

Virbac Megaderm II Mono dermatoloģiska papildbarība suņiem virs 10kg 8ml N28

26.49

Dermatoloģiska papildbarība suņiem un kaķiem, ko lieto ādas funkciju saglabāšanai un atjaunošanai dermatozes un pārmērīgas apmatojuma izkrišanas gadījumos. Megaderm® satur E vitamīnu un neaizvietojamās taukskābes omega 3 un omega 6 , to optimālajā daudzumā un proporcijās.

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 4409
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Dermatoloģiska papildbarība suņiem un kaķiem, ko lieto ādas funkciju saglabāšanai un atjaunošanai dermatozes un pārmērīgas apmatojuma izkrišanas gadījumos. Megaderm® satur E vitamīnu un neaizvietojamās taukskābes omega 3 un omega 6 , to optimālajā daudzumā un proporcijās. Neaizstājamās taukskābes iedarbojas divejādi:

  • Palīdz regulēt ādas integritāti;
  • Samazina apsārtumu un niezi.

Megaderm® palīdzēs Jums rūpēties par sava mīluļa ādas un apspalvojuma kvalitāti. Sastāvs ir sabalansēts tā, lai nodrošinātu optimālu neaizvietojamo taukskābju daudzumu, kas atbilst Jūsu mīluļa ādas vajadzībām nepieciešamajā devā 5:1 (omega6/omega 3). Megaderm® ir garšīgs un to labprāt uzņem gan kaķi, gan suņi.

  • Sastāvs: saulespuķu eļļa, zivju eļļa, naktssveces eļļa. Analītiskie komponenti: kopproteīns 0%, kopeļļas un tauki 100%, kopšķiedra 0%, koppelni 0%. Neaizstājamās taukskābes kopā (omega3 + omega6) 58.9%, t.sk. : omega6 taukskābes 49.4%, omega3 taukskābes 9.5%. Omega 6 taukskābes kopā 49.4%, t.sk. linolskābe 47.7, gamma linolēnskābe 0.9%. Omega3 taukskābes kopā 9.5%, t.sk. eikosanpentēnskābe 4.7%, dokosaheksēnskābe 3%.
  • Uzturfizioloģiskas piedevas: E vitamīns (3a700) – 4416 mg / kg.
  • Tehnoloģiskās piedevas – antioksidants BHA (E320)- 217 mg / kg (1 maisiņš (4ml)

Megaderm® satur aptuveni 0,8 mg BHA, 1 maisiņš (8ml). Megaderm® satur aptuveni 1.6 mg BHA.

Lietošana: atveriet (atplēsiet vai atgrieziet) paciņu pa perforācijas līniju. Paciņas saturu uzlejiet barībai un samaisiet. Megaderm® paciņās lieto pa 1 paciņai (devai) katru dienu līdz 2 mēnešiem. Ja nepieciešams, lietošanas ilgumu var pagarināt. Kaķiem & mazo šķirņu suņiem (< 10 kg ķ. sv. ) 1 deva = 1 paciņa (4 ml) Vidējo un lielo šķirņu suņiem (>10 kg ķ. sv.) 1 deva = 1 paciņa (8 ml)

Pirms lietošanas ieteicams konsultēties ar veterinārārstu!Lai panāktu optimālu rezultātu, ir svarīgi ievērot: – devu – lietošanas ilgumu, – lietošanas regularitāti – regulāras pārbaudes pie veterinārārsta, Megaderm lietošanas laikā UZGLABĀT temperatūrā līdz 30 C, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Iepakojums: kārbiņa ar 28 paciņām (8 ml).

Specifikācija

Tips suņiem

, ,

Zīmols

Virbac

Pielietojums

,

Ražotājs

Svars

0.224

Dzīvnieka suga

Svars 0.224 kg