0

Grozā nav neviena produkta.

Vetoquinol Drontal Dog Flavour attārpošanas līdzeklis suņiem

5.9960.90

Drontal attārpošanas līdzeklis suņiem – jauktas nematožu un cestožu invāzijas ārstēšanai. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Notīrīt
Daudzums
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Drontal attārpošanas līdzeklis suņiem – jauktas nematožu un cestožu invāzijas ārstēšanai. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT
Katra tablete satur:

Aktīvās vielas: 150mg febantela, 50mg pirantela (kas atbilst 144 mg pirantela embonāta), 50mg prazikvantela;
Gaiši brūna līdz brūna, ar gaļas aromātvielu, kauliņa formas tabletes ar iešķēlumu abās pusēs, ko var pārdalīt uz pusēm.Jauktas zemāk minēto nematožu un cestožu invāzijas ārstēšanai:

Apaļtārpi:
Cērmes (pieauguši un vēlas nenobriedušas formas): Toxocara canis, Toxascaris leonina.
Āķtārpi (pieauguši): Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum.
Matgalvji (pieauguši): Trichuris vulpis.
Lenteņi (pieauguši un vēlas nenobriedušas formas): Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Mesocestoides spp.

Invāzijas ārstēšanai, ko ierosina protozoji Giardia spp. kucēniem un pieaugušiem suņiem.

DEVAS ATKARĪBĀ NO DZĪVNIEKU SUGAS, LIETOŠANAS VEIDA UN METODES
Tikai iekšķīgai lietošanai.

Devas
Suņu ārstēšanai – 1 tablete uz 10 kg ķermeņa svara (15 mg febantela, 14,4 mg pirantela embonāta un 5 mg prazikvantela/kg ķermeņa svara).

Devas ir sekojošas:
Ķermeņa svars (kg) Tablešu skaits
2-5 ½
> 5-10 1
> 10-15 1 ½
> 15-20 2
Uz katriem papildu 5 kg ķermeņa svara, papildus lietot pusi tabletes. Tabletes ir aromatizētas, un pētījumi pierādījuši, ka tās ir garšīgas un pētījumos vairums suņu (aptuveni 9 no 10) tās apēda brīvprātīgi. Apaļtārpu un lenteņu invāzijas gadījumā tabletes lietot vienreizējai ārstēšanai. Devu programmu noteikt, konsultējoties ar veterinārārstu. Standarta shēma pieaugušam sunim (vecākam par 6 mēnešiem) ir attārpošana ik pēc 3 mēnešiem. Ja suņa īpašnieks izvēlas neveikt regulāru prettārpu terapiju, tad kā iespējamā alternatīva var būt koproloģiskās analīzes ik pēc 3 mēnešiem. Dažās specifiskās situācijās, piemēram, zīdošām kucēm, kucēniem (līdz 6 mēnešu vecumam) vai audzētavas apstākļos, var būt lietderīgi veikt biežāku attārpošanu, un, konsultējoties ar veterinārārstu, izveidot atbilstošu attārpošanas programmu. Līdzīgi dažās situācijās (piemēram, smagas apaļtārpu invāzijas vai ehinokokoze) var būt nepieciešama turpmāka ārstēšana, un veterinārārsts var sniegt informāciju par to, kad būtu jāveic papildu ārstēšana.

Nelietot suņiem, kas sver mazāk par 2 kg. Lai nodrošinātu pareizas devas lietošanu, ķermeņa svaru noteikt pēc iespējas precīzāk.

Giardia spp. invāzijas ārstēšanai ieteicamo devu lietot 3 dienas pēc kārtas.
Rūpīgi iztīrīt un dezinficēt dzīvnieka apkārtējo vidi, lai novērstu atkārtotu invāziju, īpaši suņu audzētavu gadījumā.

Specifikācija

Iepakojuma skaits

,

Dzīvnieka suga

Suņa izmērs

Zīmols

Lietošanas instrukcija

Foresto siksnas, Effitix un citi pretērču un pretblusu līdzekļi suņiem un kaķiem