0

Grozā nav neviena produkta.

Virbac Effipro Duo 67mg/20mg (2-10 kg) pretparazītu pilieni suņiem N4

19.90

Effipro Duo 67 mg/20 mg šķīdums pilināšanai uz ādas maza auguma suņiem (2 līdz 10kg svars) cīņai pret ērču un blusu invāziju. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Noliktavā 10+ prece/-es

 • Ir noliktavā
 • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Effipro Duo 67 mg/20 mg šķīdums pilināšanai uz ādas maza auguma suņiem (2 līdz 10kg svars) cīņai pret ērču un blusu invāziju. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

 • Pret blusām: blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanai un kontrolei. Viena apstrāde novērš turpmāko invāziju 7 nedēļas. Blusu vairošanās kontrolei, neļaujot no blusu oliņām attīstīties pieaugušām blusām 12 nedēļas pēc lietošanas. Šīs zāles var lietot kā daļu no ārstēšanas stratēģijas, lai kontrolētu blusu izraisītu alerģisko dermatītu (BIAD), ja to iepriekš diagnosticējis veterinārārsts.
 • Pret ērcēm: ērču (Ixodes ricinus) invāzijas ārstēšanai. Viena apstrāde nodrošina noturīgu pretērču iedarbību 2 nedēļas pret Ixodes ricinus un 4 nedēļas pret Dermacentor reticulatus un Rhipicephalus sanguineus. Ja apstrādes laikā dzīvniekam jau ir dažu sugu ērces (Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus), ne visas ērces 48 stundu laikā var tikt nogalinātas.

Lietošanas veids un devas. Izņemiet pipeti no ārējā blisteriepakojuma. Turiet pipeti vertikāli. Uzsitiet pa pipetes šauro galu, lai nodrošinātu to, ka viss saturs atrodas pipetes galvenajā daļā. Nolauziet pipetes, kas paredzēta pilināšanai uz ādas, atdalāmo augšdaļu gar iezīmēto līniju. Pašķiriet dzīvnieka apmatojumu uz kakla pamatnes pirms lāpstiņām, līdz ir redzama āda. Novietojiet pipetes galu tieši pret ādu un vairākas reizes uzmanīgi saspiediet, lai iztukšotu saturu. Ja nepieciešams, pipetes saturu var lietot vienā vai vēl divos papildu punktos uz dzīvnieka muguras, lai izvairītos no notecēšanas vai vairāk virspusējas lietošanas uz apmatojuma, it īpaši liela auguma suņiem.

  • 2-10 kg suns;
  • 0,67 ml pipetes tilpums;
  • 67 mg fipronils;
  • 20,1 mg piriproksifēns.

Nelietot trušiem, jo var rasties nevēlamas blakusparādības, pat var iestāties nāve. Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām. Lietošanas vietā var rasties pārejošs kosmētisks defekts, piemēram, mitrs izskats vai viegla zvīņošanās. Pamatojoties uz uzkrāto pieredzi par šīm aktīvajām vielām uz ādas pilināmu zāļu formu sastāvā, pēc lietošanas var novērot pārejošas ādas reakcijas lietošanas vietā (zvīņošanos, lokālu alopēciju, niezi, eritēmu, ādas krāsas pārmaiņas) un vispārēju niezi vai alopēciju. Ļoti retos gadījumos var rasties pastiprināta siekalošanās, atgriezeniski neiroloģiskie simptomi (hipertestēzija, depresija, nervozitāte), ar elpošanu saistītas pazīmes vai vemšana. Ja rodas nopietnas blakusparādības vai citas parādības, kas nav minētas šajā lietošanas instrukcijā, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu.

 

Specifikācija

Dzīvnieka suga

Suņa izmērs

Tips suņiem

, , ,

Pielietojums

,

Lietošanas veids

Svars

0.038

Zīmols

Virbac

Ražotājs

Svars 0.038 kg

Lietošanas instrukcija

Atsauksmes

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Virbac Effipro Duo 67mg/20mg (2-10 kg) pretparazītu pilieni suņiem N4”

Your email address will not be published. Required fields are marked *