0

Grozā nav neviena produkta.

Virbac Effipro Duo 402mg/120mg (40-60kg) pretparazītu pilieni suņiem N4

35.49

Effipro Duo 402 mg/120 mg šķīdums pilināšanai uz ādas ļoti liela auguma suņiem. Lietošanai pret blusu vai blusu un ērču invāziju. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Effipro Duo 402 mg/120 mg šķīdums pilināšanai uz ādas ļoti liela auguma suņiem. Lietošanai pret blusu vai blusu un ērču invāziju. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

  • Pret blusām Blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanai un kontrolei. Viena apstrāde novērš turpmāko invāziju 7 nedēļas. Blusu vairošanās kontrolei, neļaujot no blusu oliņām attīstīties pieaugušām blusām 12 nedēļas pēc lietošanas. Šīs zāles var lietot kā daļu no ārstēšanas stratēģijas, lai kontrolētu blusu izraisītu alerģisko dermatītu (BIAD), ja to iepriekš diagnosticējis veterinārārsts.
  • Pret ērcēm Ērču (Ixodes ricinus) invāzijas ārstēšanai. Viena apstrāde nodrošina noturīgu pretērču iedarbību 2 nedēļas pret Ixodes ricinus un 4 nedēļas pret Dermacentor reticulatus un Rhipicephalus sanguineus. Ja apstrādes laikā dzīvniekam jau ir dažu sugu ērces (Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus), ne visas ērces 48 stundu laikā var tikt nogalinātas.

Viena pipete ir paredzēta vienai apstrādes reizei, un šīs zāles var lietot atkārtoti katru mēnesi. Lai optimāli kontrolētu blusu un ērču invāziju un blusu vairošanos, apstrādes grafiku var balstīt uz vietējo epidemioloģisko situāciju. Devas:

  • suņa svars: 40-60kg
  • N1 vienas pipetes tilpums: 4,02ml
  • Fipronils: 402mg
  • Piriproksifēns: 120,6mg

Lietošanas vietā var rasties pārejošs kosmētisks defekts, piemēram, mitrs izskats vai viegla zvīņošanās. Pamatojoties uz uzkrāto pieredzi par šīm aktīvajām vielām uz ādas pilināmu zāļu formu sastāvā, pēc lietošanas var novērot pārejošas ādas reakcijas lietošanas vietā (zvīņošanos, lokālu alopēciju, niezi, eritēmu, ādas krāsas pārmaiņas) un vispārēju niezi vai alopēciju. Ļoti retos gadījumos var rasties pastiprināta siekalošanās, atgriezeniski neiroloģiskie simptomi (hipertestēzija, depresija, nervozitāte), ar elpošanu saistītas pazīmes vai vemšana. Ja rodas nopietnas blakusparādības vai citas parādības, kas nav minētas šajā lietošanas instrukcijā, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu. Nelietot trušiem, jo var rasties nevēlamas blakusparādības, pat var iestāties nāve. Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām.

Specifikācija

Dzīvnieka suga

Suņa izmērs

Tips suņiem

,

Pielietojums

,

Lietošanas veids

Ražotājs

Zīmols

Virbac

Svars

0.038

Svars 0.038 kg

Lietošanas instrukcija

Atsauksmes

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Virbac Effipro Duo 402mg/120mg (40-60kg) pretparazītu pilieni suņiem N4”

Your email address will not be published. Required fields are marked *