0

Grozā nav neviena produkta.

Bioveta Fipron 50mg kaķiem blusu un ērču invāzijas ārstēšanai un kontrolei

3.1960.49

Šķīdums pilināšanai uz ādas kaķiem blusu invāzijas un ar to saistītā blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanai un kontrolei. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Notīrīt
Daudzums
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Šķīdums pilināšanai uz ādas kaķiem blusu invāzijas un ar to saistītā blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanai un kontrolei. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas un ar to saistītā blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanai un kontrolei kaķiem. Ērču (Ixodes spp., Rhipicephalus spp.) un utu (Felicola subrostratus) ārstēšanai un kontrolei kaķiem.

1 pipete (0,5 ml) satur:

  • Aktīvā viela: Fipronils 50mg;
  • Palīgvielas: Butilhidroksianizols (E320) 0,10mg, Butilhidroksitoluols (E321) 0,05mg.

Tā kā nav veikti pētījumi, zāles nedrīkst lietot kaķēniem līdz 8 nedēļu vecumam un/vai dzīvniekiem ar ķermeņa svaru līdz 1 kg. Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas saslimšanas, drudzis) un dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Nelietot trušiem. Iespējamas smagas nevēlamas reakcijas un pat nāve. Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu vai pret kādu kādu no palīgvielām.

Ja zāles tika nolaizītas, dzīvniekam var parādīties īslaicīga pastiprināta siekalošanās, ko izraisījusi nesējviela. Ļoti retu, nevēlamu blakusparādību ietvaros pēc ārstēšanas tika novērotas pārejošas ādas reakcijas lietošanas vietā (alopēcija, nieze, eritēma, zvīņošanās) un vispārīga nieze vai apmatojuma izkrišana. Reti tiek novērota pastiprināta siekalošanās, atgriezeniski neiroloģiski simptomi (hiperestēzija, depresija, nervozitāte), vemšana vai elpošanas problēmas. Lietošanas vietā var parādīties kosmētiski defekti (salipis apmatojuma, blaugznas). Izvairīties no pārdozēšanas. Ja nevēlamās blakusparādības nepāriet, meklēt veterinārārsta palīdzību.

Datu trūkuma dēļ noteiktais minimālais laiks starp divām lietošanas reizēm ir 4 nedēļas. Lietošanas veids: uzpilināšanai uz ādas.

  • Devas: Uzpiliniet uz ādas 1 pipetes saturu, kuras tilpums ir 0,5 ml, uz ādas starp lāpstiņām.

Lietošanas veids: Pipeti turiet ar kakliņu uz augšu un vairākas reizes uzsitiet uz kakliņa ar pirkstu. Ar rotējošu kustību uzmanīgi nolauziet galu. Paveriet dzīvnieka apmatojumu starp lāpstiņām tā, lai būtu redzama āda. Pipetes galu pielieciet ādai un vairākas reizes saspiediet to tā, lai viss pipetes saturs nonāktu tieši uz ādas.

Specifikācija

Iepakojuma svars

,

Dzīvnieka suga

Tips kaķiem

, , ,

Pielietojums

, , ,

Lietošanas veids

Zīmols

Ražotājs

Svars

0.005, 0.0125

Svars Nav pieejams

Lietošanas instrukcija