0

Grozā nav neviena produkta.

Aloegel kopšanas līdzeklis tūskas un asinsrites traucējumiem

3.899.49

Gēls ar alvejas (aloe vera) un zirgkastaņa ekstraktiem. Kopšanas līdzeklis tūskas un asinsrites traucējumu gadījumos dzīvniekiem. Ārīgai lietošanai. Gēlu lieto kā palīglīdzekli audu tūskas (īpaši govīm tesmens tūskas gadījumā) un mīksto audu iekaisumu gadījumā. Govīm lieto, lai atjaunotu mastīta bojātus audus un uzlabotu tesmens asinsriti. Citiem dzīvniekiem gēlu rekomendē audu tūskas gadījumā, kā arī traumatisku bojājumu vēlāku stadiju laikā.

Notīrīt
Daudzums
SKU: Aloegel
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Gēls ar alvejas (aloe vera) un zirgkastaņa ekstraktiem. Kopšanas līdzeklis tūskas un asinsrites traucējumu gadījumos dzīvniekiem. Ārīgai lietošanai. Gēlu lieto kā palīglīdzekli audu tūskas (īpaši govīm tesmens tūskas gadījumā) un mīksto audu iekaisumu gadījumā. Lieto govīm, lai atjaunotu mastīta bojātus audus un uzlabotu tesmens asinsriti. Citiem dzīvniekiem gēlu rekomendē audu tūskas gadījumā, kā arī traumatisku bojājumu vēlāku stadiju laikā.

  • Sastāvs: ūdens, izopropila alkohols, propilēnglikols, karbamīds, kampars, trietanolamīns, karbomērs, alvejas (Aloe Barbadensis) ekstrakts, metilsalicilāts, zirgkastaņu (Aesculus hippocastanum) ekstrakts.
  • Īpašības: dzidrs, brūnganas krāsas gēls. Ar dabīgām augu izcelsmes vielām, kuras satur daudz aktīvo komponentu. Tie ir labi saskaņoti savā starpā un palīdz organismam cīnīties ar nelabvēlīgiem ārējiem faktoriem. Nesatur mākslīgās krāsvielas un konservantus.

Gēls ar alvejas un zirgkastaņa ekstraktu uzziests uz ādas, pateicoties kamparam, saudzīgi samazina sāpes un mērķtiecīgi iedarbojas uz iekaisuma apvidu. Sastāvā esošais zirgkastaņa ekstrakts uzlabo asins cirkulāciju, kā arī samazina tūsku un atjauno audu barošanu. Turpmākajā iekaisuma samazināšanas un audu atjaunošanas procesā piedalās metilsalicilāts un daudzi augu ekstraktos un ēteriskajās eļļās esošie komponenti. Alvejas ekstrakts satur daudz bioloģiski aktīvo komponentu, kuriem piemīt unikāla, cits citu papildinoša un pastiprinoša iedarbība.

Pateicoties savām barojošām un antioksidanta īpašībām, alveja aizsargā epitēlija audus, bet ja tie ir bojāti – stimulē to sadzīšanu. Zirgkastaņa ekstrakts satur daudz escīna un lecitīna, kas iedarbojas kā pretiekaisuma vielas. Escīns arī nostiprina asinsvadu sieniņas un paātrina asinsriti, kas samazina tesmeņa tūsku un palīdz muskuļiem atjaunoties pēc fiziskas slodzes. Kampars, kairinot audus, paplašina asinsvadus, uzlabo asinsriti, tā rezultātā paātrinās vielmaiņa un vielmaiņas produktu uzsūkšanos, samazina nervu galu jutīgumu, aptur daudzu mikroorganismu vairošanos.

Vispirms ādu atvēsina, vēlāk silda un novērš sāpes ādas virsmas nervu galos. Gēlu ar kamparu lieto, lai samazinātu artrīta, reimatiskās un muskuļu sāpes. Metilsalicilāta iedarbība ir antireimatiska, pretiekaisuma, sāpes samazinoša. Ļoti labi absorbējas caur ādu dziļākajos audos. Iekaisuma perēklī eksudāts kļūst skābāks, metilsalicilāts ātri sadalās, izveidojas brīva salicilskābe, kuras antimikrobiālā un pretiekaisuma iedarbība notiek tikai iekaisuma apvidū. Karbamīds iedarbojas mitrinoši un bakteriostatiski.

Gēls dzīvnieku kopšanai. ALOEgel masējot jāuzziež uz ādas 2 – 4 reizes dienā. Slaucamām govīm lietot 6 stundas pirms slaukšanas vai uzreiz pēc slaukšanas. Uzmanību! Sargāt no bērniem. Sargāt no tiešiem saules stariem. Uzglabāt cieši aizvērtu, tumšā vietā, temperatūrā līdz 25°C. Nelietot, ja ir alerģija pret kādu no sastāvdaļām. Iepakojums: 180 g, 450 g.

Specifikācija

Iepakojuma svars

,

Tips agro

Pielietojums

, ,

Zīmols

Svars

0.18, 0.45

Svars Nav pieejams
20% atlaide zoo precēm Animu klientiem