0

Grozā nav neviena produkta.

KRKA Fypryst 134mg (10-20kg) pretparazītu līdzeklis suņiem

3.4934.90

Bezrecepšu veterinārās zāles. Fypryst 134 mg šķīdums pilināšanai uz ādas suņiem, paredzēts suņiem svarā no 10 līdz 20kg. Indikācijas: blusu (Ctenocephalides felis) un ērču (Rhipicephalus sugas, Dermacentor sugas, Ixodes sugas) invāzijas ārstēšana un profilakse suņiem. Alerģijas pret blusu kodumiem ārstēšana un kontrole suņiem (blusu kodumu alerģijas). Utu (Trichodectes canis) invāzijas profilakse un ārstēšana suņiem.

Notīrīt
Daudzums
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Bezrecepšu veterinārās zāles. Fypryst 134 mg šķīdums pilināšanai uz ādas suņiem, paredzēts suņiem svarā no 10 līdz 20kg.

  • Aktīvā viela: Fipronils 134 mg;
  • Palīgvielas: Butilhidroksianizols (E320) 0,27 mg Butilhidroksitoluols (E321) 0,13 mg.

Indikācijas: blusu (Ctenocephalides felis) un ērču (Rhipicephalus sugas, Dermacentor sugas, Ixodes sugas) invāzijas ārstēšana un profilakse suņiem. Alerģijas pret blusu kodumiem ārstēšana un kontrole suņiem (blusu kodumu alerģijas). Utu (Trichodectes canis) invāzijas profilakse un ārstēšana suņiem.

Kontrindikācijas: tā kā nav veikti šo veterināro zāļu drošības pētījumi, nelietot kucēniem līdz 8 nedēļu vecumam vai kucēniem ar ķermeņa svaru līdz 2 kg. Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas saslimšanas, drudzis) vai dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Nelietot trušiem, jo iespējamas blakusparādības un pat nāves iestāšanās. Šīs zāles ir paredzētas suņiem. Nelietot kaķiem, jo lietošanas rezultātā iespējama pārdozēšana

Laizīšanās gadījumā var novērot īslaicīgu hipersalivāciju (pārmērīgu siekalu izdalīšanos) galvenokārt sastāvdaļu īpašību dēļ. Starp ļoti retām iespējamām blakusparādībām pēc lietošanas ziņots par pārejošām ādas reakcijām aplikācijas vietā (zvīņošanās, vietēja alopēcija, nieze, eritēma) un vispārēju niezi vai alopēciju. Atsevišķos gadījumos pēc lietošanas novērota pastiprināta hipersalivācija, atgriezeniski neiroloģiski simptomi (paaugstināts jutīgums, depresija, nervu simptomi) vai vemšana. Nepārdozēt! Ja novērojat jebkuras būtiskas blakusparādības vai citu iedarbību, kas nav minētas šajā lietošanas instrukcijā, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu.

Devas: viena atsevišķās devas pipete ar 1,34 ml šķīduma pilināšanai uz ādas suņiem ar ķermeņa masu no 10 līdz 20 kg. Tādējādi Jūs panāksiet minimālo ieteicamo fipronila devu 6,7 mg/kg. Tā kā nav veikti pētījumi par zāļu drošumu, minimālais intervāls starp lietošanas reizēm ir 4 nedēļas. Ja ir liels atkārtotas blusu invāzijas risks, ja sunim ir alerģija pret blusu kodumiem, ja nepieciešama ērču invāzijas kontrole vai ja suns tiek bieži mazgāts, izmantojot hipoalerģiskos vai mīkstinošos šampūnus, ieteicama apstrāde reizi mēnesī. Zonās, kurās nav nopietna blusu un ērču invāzijas riska, Fypryst šķīdumu pilināšanai uz ādas var lietot reizi divos vai trijos mēnešos.

Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Specifikācija

Iepakojuma skaits

,

Dzīvnieka suga

Suņa izmērs

Tips suņiem

Lietošanas veids

Pielietojums

,

Zīmols

Ražotājs

Svars

0.162

Svars 0.162 kg

Lietošanas instrukcija

Foresto siksnas, Effitix un citi pretērču un pretblusu līdzekļi suņiem un kaķiem