0

Grozā nav neviena produkta.

Bioveta Green Repelent ektoparazītu un insektu repelents zirgiem

17.90

Dabīgs ektoparazītu un insektu repelents zirgiem. Ārīgai lietošanai. Iedarbīgi atbaida asinsūcējus insektus, t. sk. mušas, odus, knišļus.

Noliktavā 10+ prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 4674
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Dabīgs ektoparazītu un insektu repelents zirgiem. Ārīgai lietošanai. Iedarbīgi atbaida asinsūcējus insektus, t. sk. mušas, odus, knišļus.

  • Sastāvs 100g: Gerosils 9 (Geraniol 2,16 g, citriodiols 2,96 g, ģerāniju eļļa 0,98 g, citronellas eļļa 2,47 g), denaturēts etanols, citronelāls, lavandas eļļa, piparmētru eļļa, eikalipta eļļa.

Lietošana: izmidzināt no 20-30 cm attāluma uz tīra un sausa zirga apmatojuma. Produktu uz galvas uzklāt ar sūkļa vai lupatiņas palīdzību. Izvairīties no produkta nokļūšanas dzīvnieka acīs, nāsīs un mutē, un uz brūcēm. Atkārtot lietošanu pēc nepieciešamības. Insektu augstas akitivitātes laikā jālieto vairākkārtīgi dienā.

Uzglabāšana: temperatūrā līdz 30 C, aizvērtā oriģinālajā iepakojumā labi vēdināmā vietā. Sargāt no bērniem. Neuzglabāt tiešos saules staros. Piesardzības pasākumi. Ugunsnedrošs. Lietošanai dzīvniekiem, ārīgi! Nelietot dzīvniekiem ar jutību pret kādu no sastāvdaļām. Ievērot lietošanā piesardzību personālam, ja novērota jutība pret kādu no sastāvdaļām. Lietošanas laikā ieteicams lietot aizsargbrilles. Ieteicams lietot gumijas aizsargcimdus, ja izmanto uzklāšanas metodi ar sūkli vai lupatiņu.

Iepakojums: plastmasas pudele 750 ml. Ražošanas sēriju un minimālo glabāšanas termiņu – skatīt uz iepakojuma. Ražotājs: Bioveta a.s, Čehija. Izplatītājs: SIA Bertas Nams, Rīga.

Specifikācija

Tips agro

,

Pielietojums

Zīmols

Bioveta

Ražotājs

Ražotājvalsts

Tilpums

750ml

Svars 0.75 kg

Atsauksmes

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bioveta Green Repelent ektoparazītu un insektu repelents zirgiem”

Your email address will not be published.