0

Grozā nav neviena produkta.

Beaphar Desinfection Spray aerosols dezinficēšanai 500ml

13.90

Aerosols dezinfekcijas veikšanai – Beaphar Desinfections spray 500 ml.

Dezinficējošs aerosols, kas paredzēts dažādu virsmu (tai skaitā mājdzīvnieku būru, tualešu, guļvietu, paklāju, trauku, rotaļlietu un grīdu), ar kurām saskaras dzīvnieki, dezinfekcijai.

Noliktavā 2 prece/-es

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
Daudzums
SKU: 13623 Birka:
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Aerosols dezinfekcijas veikšanai – Beaphar Desinfections spray 500 ml.

Dezinficējošs aerosols, kas paredzēts dažādu virsmu (tai skaitā mājdzīvnieku būru, tualešu, guļvietu, paklāju, trauku, rotaļlietu un grīdu), ar kurām saskaras dzīvnieki, dezinfekcijai. – Ātra un efektīva iedarbība; – Nogalina 99,9% baktēriju; – Nodrošina ilgstošu svaigumu; – Neatstāj pēdas; – Bez krāsvielām; – Bez PHMB. Iedarbojas uz šādām baktērijām: (Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris, Enterococcushirae, Staphylococcus aureus, E. coli, Salmonella) un vīrusiem (gripa A (H3N8)). Speciālais sastāvs garantē lielisku attīrīšanu un patīkamu smaržu uz ilgu laiku.

Lietošanas instrukcija: Pagrieziet smidzinātāja uzgali stāvoklī Spray. Pirms lietojat uz virsmām, pārbaudiet krāsas stiprumu neuzkrītošā vietā. Izsmidziniet līdzekli uz netīrās virsmas no attāluma 30 cm. Nekāpiet uz apstrādājamās virsmas, kad tā ir slapja. Neuzsmidziniet uz mīkstā tekstila, lakotām un krāsotām virsmām. Nelietojiet kopā ar citiem dezinficējošiem līdzekļiem.

Sastāvs: Benzalkonium Chloride (CAS No: 68424-85-1): 0.353 g/l, Didecyldimonium Chloride (CAS Nr: 7173-51-5): 0,086 g/l. Citi savienojumi: 5% katjonu virsmaktīvās vielas, dodecil dipropilēnglikolu triamine, 5% smaržvielas, Hydroxyisohexyl 3-cikloheksēn carboxaldehyde, hexylcinnamal.

Preparāta tips: šķidrums. Lietošana: Suņu un kaķu uzturēšanās vietu dezinfekcijai. Pirms lietošanas izlasiet informāciju uz etiķetes.

Specifikācija

Ražotājs

Tilpums

500ml

Zīmols

20% atlaide zoo precēm Animu klientiem