0

Grozā nav neviena produkta.

Profidip ar pienskābi mājlopu pupu dezinfekcijai un higiēnai pēc slaukšanas

109.90

Lietošanai gatavs šķīdums pupu apstrādei pēc slaukšanas, izveido aizsargplēvi. Aktīvās vielas: pienskābe, auzu un kliņģerītes ekstraksts. Paredzēts piena govīm, aitām un kazām pupu ādas dezinficēšanai un aprūpei pēc slaukšanas laktācijas laikā. Līdzeklī esošā aktīvā viela rada skābu vidi uz pupa ādas, tādējādi iznīcinot baktērijas (Escherichia coli, Streptococcus uberis) un ierobežojot to vairošanos un augšanu.

Notīrīt
Daudzums
SKU: ProfidipPienskabe
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Lietošanai gatavs šķidrums mājlopu pupu dezinfekcijai un higiēnai pēc slaukšanas. Profesionālai un neprofesionālai pielietošanai. Paredzēts piena govīm, aitām un kazām pupu ādas dezinficēšanai un aprūpei pēc slaukšanas laktācijas laikā. Līdzeklī esošā aktīvā viela rada skābu vidi uz pupa ādas, tādējādi iznīcinot baktērijas (Escherichia coli, Streptococcus uberis) un ierobežojot to vairošanos un augšanu. Šķidruma izveidotā aizsargplēvīte kavē mikroorganismu nonākšanu kanālā, tādā veidā aizsargājot pret mikroorganismu negatīvo ietekmi. Daudzas baktērijas iet bojā dažu minūšu laikā pēc saskares ar produktu.

Profidip Lactic Acid īpašības:

  • Samazina mikroorganismu, kā arī somatisko šūnu skaitu;
  • Veido redzamu plēvīti uz mājlopu pupiem un noslēdz pupu kanālu;
  • Alternatīvs līdzeklis dzīvniekiem, kam ir alerģiska reakcija uz jodu saturošiem līdzekļiem;
  • Mitrina un mīkstina pupu ādu;
  • Īpaši ieteicams lietošanai sausai un raupjai mājlopu pupu ādai.

EUH210: Drošības datu lapa ir pieejama pēc pieprasījuma; P101 Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. P102 Sargāt no bērniem. P103 Pirms lietošanas izlasīt etiķeti. Lietošanas veids: 3. produkta veids – veterinārajai higiēnai paredzētie biocīdi. Govs pupu higiēnas un dezinfekcijas līdzeklis. Aktīvā viela: 100 ml šķīduma satur: 6,3 g L – (+) – pienskābi (EK:201-196-2, CAS: 79-33-4 )

Lietošanas norādījumi: Lietošanai gatavs produkts. Pēc katras slaukšanas iemērciet pupus šķīdumā. Iemērkšanai izmantojiet pupu iemērkšanas kausu. Uzreiz pēc slaukšanas iemērciet pupus šķīdumā (apmēram 3-4 cm dziļumā vai slaukšanas iekārtas stobriņa augstumā). Pirms nākamās slaukšanas notīriet pupus un tesmeni. Ieteicams lietot istabas temperatūras šķīdumu. Notīriet ar ūdeni iemērkšanas kausa augšējās malas, kad tās ir netīras un pēc katras slaukšanas reizes. Nekad nelejiet izmantoto šķīdumu atpakaļ oriģinālajā iepakojumā. Nejauciet kopā ar citiem tīrīšanas līdzekļiem, neatšķaidiet.

Satur: ūdeni, glicerīnu, sorbitolu, ksantāna sveķus, kliņģerīšu ekstraktu, auzu ekstraktu, krāsvielu. Auzu ekstrakts – piemīt nomierinoša iedarbība. Baro ādu un stiprina ādas aizsardzību. Kliņģerīšu ekstrakts – mīkstina ādu; augos esošo flavonoīdu dēļ, piemīt pretiekaisuma īpašības. Ksantāna sveķi – veido aizsargplēvīti uz pupiem un noslēdz pupu kanālu. Sorbitols un glicerīns – intensīvi mitrina un mīkstina pupu ādu, aizsargā pret nelabvēlīgiem vides apstākļiem (aukstumu, vēju, u.c.).

Pirmā palīdzība: Nokļūstot acīs: nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens. Ja kairinājums nepāriet, meklējiet medicīnisku palīdzību. Nokļūstot uz ādas: Ja nepieciešams, skalojiet skarto vietu ar lielu daudzumu ūdens. Norijot: Izskalojiet muti ar ūdeni. Ja jūtami veselības traucējumi, meklējiet medicīnisku palīdzību. Ja ieelpots: Nogādājiet cietušo svaigā gaisā. Ja jūtami veselības traucējumi, meklējiet medicīnisku palīdzību. Uzglabāšana: Uzglabājiet produktu tikai oriģinālajā iepakojumā; sausā, tumšā vietā, 5-30 °C temperatūrā. Nepieļaujiet produkta sasalšanu. Atkritumu apsaimniekošana: Iztukšotu iepakojumu nododiet sadzīves atkritumos, bet neizlietotu produktu bīstamo ķīmisko vielu apsaimniekotājam.

Tilpums: skatīt uz iepakojuma. Glabāšanas laiks. 24 mēneši no izgatavošanas datuma. Pēc atvēršanas: 6 mēneši. Derīguma termiņš: skatīt uz iepakojuma. Biocīda inv. numura turētājs un Izplatītājs Latvijā: UAB Ruvera; e-pasts: realizacija@ruvera.

Specifikācija

Iepakojuma svars

, ,

Tips agro

, ,

Zīmols

Svars

1, 20, 5

Svars Nav pieejams