0

Grozā nav neviena produkta.

ProfiHOOF gels 300 g + otiņa

16.90

Lietošanai ārīgi liellopu nagu veselības profilaksei. Papildlīdzeklis interdigitālā dermatīta ārstēšanai. Satur alvejas ekstraktu, alkoholu, attīrītas minerālvielas (cinks un varš), ādu mīkstinošus produktus, specifiskus reaģentus.

Nav noliktavā

  • Piegāde 1-3 darba dienu laikā
SKU: 4118
Bezmaksas piegāde no 40 EUR
Saņem preces 1-3 darba dienu laikā

Produkta apraksts

Lietošanai ārīgi liellopu nagu veselības profilaksei. Papildlīdzeklis interdigitālā dermatīta ārstēšanai. Satur alvejas ekstraktu, alkoholu, attīrītas minerālvielas (cinks un varš), ādu mīkstinošus produktus, specifiskus reaģentus. Labi piesaistās apstrādājamajai virsmai.
Lietošana. Bojāto apstrādājamo vietu (nagu un starp nagiem) notīra un nosusina. Bagātīgi uzklāj gelu ar komplektā esošo otiņu. Darbības ilgums 4-5 dienas. Nepieciešamības gadījumā procedūru atkārto. Akūta interdigitālā dermatīta gadījumā papildus pielieto elastīgo saiti – pārsēju, kuru noņem vēlākais pēc 4 dienām un apstrādi veic atkārtoti, saites lietošanas nepieciešamību izvērtējot atsevišķi. Nav ierobežojumu dzīvnieku produkcijai pēc lietošanas.
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā slēgtā oriģinālajā iepakojumā. Sargāt no sasalšanas. Ražošanas sērija un Ieteicams izlietot līdz: skat. uz iepakojuma. Izcelsme: Intracare, Holande.
 

Specifikācija

Tips agro

Zīmols

Pielietojums

,

Svars

0.3

Svars 0.3 kg
SUPER cena Josera un Virbac